Gempa Kablosuz Anons ve telsiz iletişim sistemleri
ÜRÜNLERİMİZ
Kenwood Telsiz
Motorola Telsiz
İcom Telsiz
Kablosuz Anons Sistemleri
Wouxun Telsiz
Merkezi Ezan ve Vaaz Sistemi
Tepe Lambası
Vertex Telsiz
Güvenlik Kamerası Sistemleri
Telsiz Servisi
Kore TTi Dual Band Amatör Telsiz
Midland Telsiz
Lisanssız Telsiz
Fiber Sistemler

DİĞER ÜRÜNLER


DİĞER SİTELERİMİZ
Faem Elektronik
İcom Telsiz
Motorola Telsiz
Airtel Bilişim
Hytera Telsiz

İsim:
E-Mail:
Maillistimize üye olunuz.
İcom Telsiz

BARRETT TELSIZ 2050 HF HF-SSB ASKERI Kara Telsizi

BARRETT TELSIZ 2050 HF HF-SSB ASKERI Kara Telsizi
Broşür İndir
Broşür
BARRETT TELSIZ 2050 HF HF-SSB ASKERI Kara Telsizi
Barrett 2000 serisi HFhaberleşme cihazları günümüz teknolojisini sezgi ile birleştirir, "kolay kullanım" Barrett haberleşme cihazları ile eş anlamlıdır.

 

 

Barrett 2050 30 MHz, çok yönlü ve sağlam 1.6 MHz, 125 W PEP, kolaylıkla müşterilerin net operasyonel gereksinimleri için yapılandırılabilir alanında kanıtlanmış HF telsiz. Barrett 2050 HF iletim ortak bütün modlarını, bütün şu anda kullanılan Seçici Çağrı sağlar formatları, MIL-STD 188-141B Otomatik Link Kurma ve kullanımı kolay yeni nesil, Frekans Atlamalı seçeneği.


Hafif, son derece güçlü sızdırmaz alüminyum şasi içinde yer 2050, damla, toz, ısı, şok ve titreşim için MIL-STD 810G tanışır. diğer 2000 serisi ürünler ile 2050 telsizin Teaming içinde bir e-posta, faks, telefon ve data bağlantısı sağlar HF ağ ve uluslararası telefon ağı ve internet hem de sonrası.Ürün katalogu

HF Eğitimi

 

HF haberleşmesinin ortak bütün modlarını desteklemesine ek olarak; yaygın olarak kullanılan seçimli çağrı formatları ve MIL STD 188-141B Otomatik Link Kurma (ALE), Frekans Atlama özelliğine sahip, kullanımı kolay yeni jenarasyon bir telsizdir.
Barrett 2050'nin kalbi, çok düşük enerji tüketimi ile üstün alış kabiliyeti ve gürültü azaltma yeteneği sağlayan soft-core işlemcisi ve DSP sistemidir.
Son derece sağlam aliminyum şaseli hafif yapısı, MIL STD 810F düşme, toz, sıcaklık, darbe ve vibrasyon testlerini başarıyla karşılar.
Barrett 2050 sabit telsiz olarak kullanıma hazır olarak verilmektedir, istenildiğinde "mobil paket" alınarak mobil kullanıma hazır hale gelir. Bu büyük kuruluşlar için baz istasyonları ve mobil telsizlerin lojistiğini kolaylaştırır.
Çok yönlü Barrett 2050, diğer 2000 serisi ürünler ile bir takım oluşturur; e-mail, fax, telefon ve internet bağlantısıyla tüm haberleşme ihtiyaçlarınızı extra bağlantı ücreti ödemeden karşılayacağınız bir haberleşme merkezi haline gelir.

Bir önceki versiyona (900 serisi) göre %40 daha küçük olan 2050, sadece 185mm(G)x270mm(D)x70mm(Y) boyutlarındadır.

Esnek Konfigürasyon

2050 HF telsiz masaüstü kullanım için ayarlanmıştır ve buna ek olarak mobil paket ile kolayca araç kullanımı için hazırlanabilir. Bu özellik, doğru telsiz ve doğru uygulama arasında geçişi kolaylaştırır. 2000 serisi ürünlerin modüler dizaynı, 2050 telsizin hızlı ve kolay bir şekilde baz istasyonu, mobil kullanım, email, fax-data ve sırt üstü kullanıma olanak sağlar.

Sayısal Sinyal İşleme (DSP)

Kullanılan DSP işlemcisi sayasinde, ALE'de kullanılan bütün sinyallerin modülasyonunu ve demodülasyonunu sağlar, seçimli çağrı ve heceleme kısma işlemi ve alış sinyallerinin gürültü azaltılmasında görev yapar.

Frekans atlama özelliği

Kullanımı kolay, geç giriş zamanı veya ağ giriş zamanı olmayan eşsiz frekans atlama sistemidir. Kolayca atlama badını ve şifre anahtarını girin ve konuşun.

Basit mimari

Telsiz sadece iki mikroişlemci kullanır. Ana işlemci çekirdek yazılımı çalıştırırken, ikinci işlemci kontrol suratında bulunur, ekran ve tuş takımının yönetimini sağlar.

Seçimli çağrı özelliği

CCIR 493-4 tabanı ile donatılmış olup, dört ve altı hane sistemi dağıtımı serbest olan OEM bir protokoldür. Şifrelemede de yararlanılan dört ve altı hane sistemi diğer ana HF üreticileriyle komple uyumludur.

SMS (Kısa Mesaj)

2050 telsizden diğerine kısa mesaj göndermeyi mümkün kılar. Barrett 2050'nin alfa-numerik tuş takımı (mobil telefonlar ile benzer) üzerinden direk olarak mesaj yazmak mümkündür (harici bir bilgisayar veya Palm tipi cihaza ihtiyaç duymadan).

BITE- dahili test donanımı

Telsizin performansını, seçimli çağrı, heceleme kısma, VCO ve seri haberleşme portunun durumunu test eder.

Infra-red veya seri port ile programlama

2000 serisi programlama paketi yüklü bir dizüstü bilgisayar ile hiçbir kabloya ihtiyaç duymadan telsizin ön suratında bulunan Infra-red portu üzerinden telsiz parametreleri programlanabilir. Bu araç telsizlerinin programlanmasında büyük kolaylık sağlar.

İkinci anten konektörü

Her bir kanal için iki antenden birini seçme imkanı sağlar. Uzun ve kısa mesafe anten kullanımı için çok idealdir.

Sırtüstü kullanım

2050 telsizi, 2040 manpack adaptörüne takılarak, hafif yapılı (6.4kg) bir sırt üstü telsiz haline gelir. Manpack adaptörü dahili otomatik anten tuner, batarya yönetim sistemi ve çıkarılabilir lityum-ion batarya kartuşlarından oluşur. Handset'ler ve harici üniteler gibi bütün konektörler askeri özellikteki konektörlerden yapılmıştır.

Doğrudan telefon arama özelliği

“Telcall” özelliği, Barrett HF Telefon Interconnect ile doğrudan arama ve telefon altyapısına erişimi sağlar.

Güvenli arama

Bu özellik mesaj güvenliği için orta seviye ses şifrelemeyi sağlar.

ALE - Otomatik Link Kurulumu

Bu dahili özellik FES STD 1045 ALE sistemleriyle komple uyumludur. HF haberleşmesi için gerekli uygun frekansı otomatik olarak seçerek kullanıcı için büyük kolaylık sağlar. Telefon interconnet ile donatılmış Barrett 960 veya Baret 2060 ALE ile 16 hane telefon arama kapasitesine sahiptir.

GPS takip

Bu özellik telsize bir harici GPS alıcı bağlanarak, Barrett 977 takip sistemi ile herhangi aracın veya mobil kullanıcının dijital harita üzerinde takip edilmesini sağlar.

HF e-mail ve data sistemi

Barrett 2050'nin yardımcı konektörü sayesinde, Barrett 2020 HF e-mail ve Barrett 923 e-mail ve data sistemine bağlantı sağlanır. Bu sayede telsiz HF sistemi üzerinde fax, e-mail ve data gönderimi sağlanır.

 Web Tasarım MutluSoft