Gempa Kablosuz Anons ve telsiz iletişim sistemleri
ÜRÜNLERİMİZ
Kenwood Telsiz
Motorola Telsiz
İcom Telsiz
Kablosuz Anons Sistemleri
Wouxun Telsiz
Merkezi Ezan ve Vaaz Sistemi
Tepe Lambası
Vertex Telsiz
Güvenlik Kamerası Sistemleri
Telsiz Servisi
Kore TTi Dual Band Amatör Telsiz
Midland Telsiz
Lisanssız Telsiz
Fiber Sistemler

DİĞER ÜRÜNLER


DİĞER SİTELERİMİZ
Faem Elektronik
İcom Telsiz
Motorola Telsiz
Airtel Bilişim
Hytera Telsiz

İsim:
E-Mail:
Maillistimize üye olunuz.
İcom Telsiz

ICOM TELSIZ IC-M423 Marine Deniz Telsizi

ICOM TELSIZ IC-M423 Marine Deniz Telsizi
Broşür İndir
Broşür

Icom'un Yeni Nesil Kompakt Sabit Telsizi VHF / DSC, IC-M423

Icom'un Nesil Kompakt Sabit Dağı VHF / DSC, IC-M423

Icom'un IC-M91D piyasaya birlikte çıkardığı IC-M423, bizim yeni nesil VHF / DSC olduğunu. Bu ICOM sabit çekici kılan yeni bir kullanıcı arayüzü olması, opsiyonel HM-195 COMMANDMIC yararları ile birlikte IC-M423 inanılmaz kullanışlı ve basit montaj yapılabilir. Herhangi bir konsol içine kolayca sığacak kompakt telsizdir, boyut küçülmesi performans kaybı anlamına gelmez. Övünülen bir diğer özellik ise hoparlör çıkışı gerçek 10W'tır bu ses ile meşhur bir net sesi ile açıkça aramaları duyacaksınız emin olun. IC-M423, aynı zamanda bir megafon hoparlörüne bağlandığında böylece Kamu Adres ve Sis Horn işlevi vardır bu yeni icom telsiz kullanışlılığı artıracaktır.

IC-M423 gelecekte ICOM telsizleri hayata geçirilecektir için kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir. Ortak Deniz Aile Kullanıcı Arabirimi tekne sahibi için basit bir kullanım sağlar. Bir döner seçici, yönlü tuş takımı kolay kullanım sağlar. Yüksek çözünürlüklü dot matrix ekran tüm bilgileri net görülebilmesini sağlar.

IC-M91 ile IC-M423 hisse Aktif Gürültü Azaltma Teknolojisi kullanılarak bir diğer ortak özelliği. Hem telsiz özellikli akıllı elektronik %90 gerçekten böyle motorları çalıştıran eğer hava koşulları yetersiz olan veya olduğu gibi gerektiğinde duydum yapmaya Arka plan gürültüsünü azaltacaktır.

Bir Icom modeli bu boyutta bir ilk, IC-M423 uzaktan opsiyonel COMMANDMIC kendini kontrol edilebilir. HM-195 kokpit veya sinek köprüden DSC, radyo, sis düdüğü, megafon boynuzu dahil olmak üzere tüm radyo fonksiyonlarının çalışmasını sağlar. HM-195 ayrıca çift istasyon kontrol için gerçekten yararlıdır kendisi ve radyo arasında bir intercom tesisi sağlar. HM-195 radyo kontrolü çok anlaşılır hale getiriyor IC-M423 kullanılan aynı zaman da kullanıcı dostu İnsan makine arayüzü kullanır.

IC-M423 manüel MMSI girişi olmadan anında seçilen bir gemiye DSC bireysel aramaları aktarmak için izinlidir Icom'un MA-500TR Sınıf B AIS Transponder ile entegre edilebilir; çok kullanışlı bir AIS ekranda damarları, vazgeçilmez bir iletişim bekleyip beklemediğini acil bir güvenlik özelliği.

ALTERNATİF LİNK:

http://www.icomtelsiz.com/urun-detay.php?urun_adi=ICOM%20TELSIZ%20IC-M423%20Marine%20Deniz%20Telsizi&alt_kategori=%DDCOM%20DEN%DDZ%20TELS%DDZLER%DD

http://www.gempaanons.com/urun-detay.php?urun_adi=ICOM%20IC-M423%20Marine%20Deniz%20Telsizi&alt_kategori=%DDcom%20Telsiz

http://www.motorolatelsiz.com.tr/

 Web Tasarım MutluSoft