Gempa Kablosuz Anons ve telsiz iletişim sistemleri
ÜRÜNLERİMİZ
Kenwood Telsiz
Motorola Telsiz
İcom Telsiz
Kablosuz Anons Sistemleri
Wouxun Telsiz
Merkezi Ezan ve Vaaz Sistemi
Tepe Lambası
Vertex Telsiz
Güvenlik Kamerası Sistemleri
Telsiz Servisi
Kore TTi Dual Band Amatör Telsiz
Midland Telsiz
Lisanssız Telsiz
Fiber Sistemler

DİĞER ÜRÜNLER


DİĞER SİTELERİMİZ
Faem Elektronik
İcom Telsiz
Motorola Telsiz
Airtel Bilişim
Hytera Telsiz

İsim:
E-Mail:
Maillistimize üye olunuz.
İcom Telsiz

ICOM TELSIZ IC-M505 Sabit Deniz Telsizi

ICOM TELSIZ IC-M505 Sabit Deniz Telsizi
Broşür İndir
Broşür

ICOM TELSIZ IC-M505 Sabit Deniz Telsizi

IPX8 Standardı Su Geçirmezlik
(1.5m derinlikte 30 dakika)

IC-M505, 1,5m derinlikteki suya 30 dakika karşı dayanır. En yüksek su geçirmezlik olan IPX8 standardına sahiptir. Bütün ürünler sıkı testlere tabi tutulmuş olup, kalite testlerinden geçmiştir. Telsizi, su sıçramasından ve yağmurdan endişelenmeden teknede istediğiniz yere monte edebilirsiniz

Dot-matrix yapıda geniş LCD ekran

Geniş dot-matrix ekran, her türlü ışık koşulunda en iyi okunaklılığı sağlamak için tasarlanmıştır. Daha geniş fontlar ile, büyütülmüş kanal numarası, GPS bilgisi, DSC acil durum bilgisi ve diğer bilgiler kolayca okunabilir. Geniş tuşlar ve düğmeler kullanıcı dostu kullanım sağlar.

ITU Class D DSC

IC-M505'teki dahili D Sınıfı DSC, kararlı olarak kanal 70'i izlemenizi sağlar. Kullanıcılar herhangi bir acil durumda "Distress" butonuna basarak kolayca yardım isteyebileceklerini bildikleri için huzurlu ve rahat yolculuk yaparlar.

Konum bilgisi isteme ve Konum bilgisi raporu
DSC özelliği sayesinde, kendi konum bilginizi diğer gemilere gönderip, onların konum bilgilerini talep edebilirsiniz. Alınan konum bilgisini diğer seyir cihazlarına paylaştırabilirsiniz. İlave olarak belirli bir geminin haberleşme menzili içinde olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
Yüksek kaliteli alıcı performansı

IC-M505, 73dB'lik intermodülasyon bastırması, –5dBµV (typical)'luk yüksek hassasiyetiyle üstün alıcı özelliklerine sahiptir. IC-M505'in üstün alıcı performansı, intermodülasyona karşı güçlü direnç gösterir ve güçlü istasyonlar arasında zayıf sinyalleri yakalamanıza imkan sağlar.

Güçlü ses çıkışı
Ön surata monte edilmiş geniş hoparlörü sayesinde, tanımlanan 2W ses çıkış gücünden daha fazla ses algılarsınız. Motor gürültüsünde bile temiz ve güçlü ses çıkışı alırsınız.
25W gücünde 2 yönlü megafon özelliği ve otomatik sis düdüğü
Opsiyonel bir megafon hoparlörüne bağlandığında, diğer tekneler, güverte ve rıhtım ile konuşmak çok kolaylaşır. Dahili amplifikatör 25W'lık gücü ile konuşmaların temiz ve anlaşılır olmasını sağlar. Aydınlatılmış düğmeler ile bu özelliği seçmek çok kolaydır. Otomatik sis düdüğü için dört adet sis düdüğü örneği mevcuttur.
Ekranda GPS bilgisi gösterme özelliği

Telsize harici bir GPS alıcısı bağladığınızda, GPS bilgi ekranı size rotayı, hızı, konum bilgisini, tarih ve zamanı gösterir.

Diğer özellikler
Kanal 16 ve/veya çağrı kanalını izlemek ikili/üçlü izleme fonksiyonu
Kanal 16 ve çağrı kanalına direkt erişim tuşu
7 seviyeye ayarlanabilen ekran ve tuş takımı ayndınlatması
"Etiketli" tarama özelliği
70 adet programlanabilir özel kanal
Düşük voltaj göstergesi
Time-out-timer özelliği
Gri renk versiyonu (Sadece İngiltere ve Avrupa versiyonları için)
COMMANDMICIII™
Komple kontrol 2. istasyon özelliği
COMMANDMICIII™, IC-M505'ten 18.3m uzaklığa kadar konumlandırılabilen, telsizin tüm fonksiyonlarının kontrol edilebildiği uzaktan kontrol ünitesidir. (Acil durum çağrısı, DSC, sis düdüğü özellikleride mevcuttur). COMMANDMICIII™, IC-M505 ile interkom olarak da kullanılabilir.
Çok fonksiyonlu çevirme düğmesi
Yeni tasarlanan çok fonksiyonlu çevirme düğmesi, bir çok özelliğe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. (kullanılan kanal, ses, squelch, menü ayarları ve daha fazlası).
Diğer özellikler
  • 7-kademe dimmer ayarlı dot-matrix LCD
  • Üstün su geçirmezlik (1.5m/30 dakika)
  • Kaliteli ses için daha geniş 45mm (d) hoparlör
  • 2.0W (tipik) harici hoparlör soketi

 Web Tasarım MutluSoft