Temel Özellikler
| NXR-710/810 NEXEDGE Tekrarlayıcılarla IP Konvansiyonel Ağını etkinleştirir |
| NXR-710 / 810'un içine ya da tek başına monte edilebilir |
| IP Konvansiyonel Ağ Protokolü, NXR-700-800 ile uyumludur |
| 10Base-T ve 100Base-TX Ethernet bağlantılarını destekler |
| IP Uzaktan Erişim üzerinden Yükseltilebilir Bellenim ve FPU ayarı (Gelecekteki seçenek) |
PMR Ağ İletişimi
| Konektörler | Evet, 3 = N-Sync Seri Bağlantı Noktası 4P4C / Ethernet LAN RJ-45 / Yardımcı 15-Pin Moleks |
| Gösterge LED'leri | Evet, 2 = Güç / Durum |
Aksesuar Özellikleri
| Akım boşaltımı | 10.8V'de 200mA |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma Gerilimi Aralığı | 10.8 V ~ 15.6 V DC |
| boyutlar | G x Y x D - 106 x 32 x 125 mm |
| Ağırlık | 490 gr (net) |
Uygulanabilir Standartlar
| EMC Direktifi | 2004/108 / EC sayılı direktif EN610000-6-1 EN61000-6-3 |
| AB Güvenliği: EN60065 | Evet |
| AB Güvenliği: EN60950-1 | Evet |
| FCC | Evet, Federal Düzenlemeler Başlık 47, Bölüm 15, Kısım B |
