Temel Özellikler
| Trunk modunda NXR-700-800 NEXEDGE Tekrarlayıcılarla bir telefon bağlantı işlevi etkinleştirir |
| NEXEDGE yönlendirme sistemlerini, Zetron M30 / M35 / 735 veya benzeri bir Telco birimi yoluyla bir PSTN - PABX ağına bağlar. (AB / AB dışı kullanımlar için M35 / 735, yalnızca AB üyeliği için M30) |
| Özelleştirilebilir DTMF Komut seti ve Telco için Ton Zamanlayıcı |
| Sistem başına 100 telefon hattı, site başına 6 telefon hattı |
| NEXEDGE için telefon bağlantıları Konvansiyonel ağ (Gelecek opsiyon) |
| IP Uzaktan Erişim üzerinden yükseltilebilir bellenim ve FPU ayarı |
| NXR-700-800 tarafından desteklenmektedir - ek bir güç kaynağı gerekmez |
Tedarik Edilir
| Kablo | Evet, 1 metre uzunluğunda, Telco'ya bağlanmak için |
| minder | Evet, Büyük x 1 pc, Küçük x 4 pcs |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Hollandaca, İtalyanca, Türkçe, Yunanca ve Rusça dillerinde |
Aksesuar Özellikleri
| Akım boşaltımı | Maks. 200mA |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma Gerilimi Aralığı | 10.8 V ~ 15.9 V DC |
| boyutlar | G x Y x D - 106 x 32 x 125 mm |
| Ağırlık | 560 gr (net) |
Uygulanabilir Standartlar
| EMC Direktifi | 2004/108 / EC sayılı direktif EN55022: 2006, A1: 2007 EN55024: 1998, A1: 2001, A2: 2003 |
| AB Güvenliği: EN60065 | Evet |
| AB Güvenliği: EN60950-1 | Evet |
| FCC | Evet, Bölüm 15 |
