| Specs_Acc_Audio | |
| Ağırlık | yaklaşık 35g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| VOX | hiçbiri |
| Acil Durum Anahtarı | none |
| Mikrofon Hassasiyeti | –45±3 dB @ 1 kHz 3,0 V 2,2 KΩ, 0 dB = 1 V/Pa |
| IP Derecelendirmesi | IP54 |
| Çalışma Sıcaklığı | –20℃ ila 60 ℃ |
| Depolama Sıcaklığı | –40℃ ila 75℃ |
| Not | Salt alıcı kulaklık (φ3,5 mm jak) ile uyumludur |
