| Specs_Acc_Audio | |
| Ağırlık | yaklaşık 37g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| VOX | hiçbiri |
| Acil Durum Anahtarı | yok |
| Bağlayıcı | 16 pinli konektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -45±3dB@ 1kHz 3.0V 2.2KΩ,0dB=1V/Pa |
| IP Derecelendirmesi | IP54 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
| Not | Yalnızca alıcı kulaklıkla uyumlu (φ3,5 mm jak) |
