| Özellikler | |
| Ağırlık | yaklaşık 40g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| VOX | yok |
| Acil Durum Anahtarı | yok |
| Bağlayıcı | 20pin-konnektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -43±3dB@1kHz 3.0V 2.2KΩ,0dB=1V/Pa |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ td> |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
| Not | Salt alıcı kulaklıkla uyumludur (φ3,5 mm jak) |
