| Specs_Acc_Audio | |
| Ağırlık | yaklaşık 65 g |
| Renk | bej |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| VOX | yok |
| Acil Durum Anahtarı | yok |
| Bağlayıcı | 13 pinli konektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -42±3dB@ 1kHz 3.0V 2.2K,0dB=1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 10 mW (nominal); 300 mW (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 220Ω±%15@1kHz |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 10mw'de 117±3dB@1kHz |
| IP Derecelendirmesi | IP54 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -20~80℃ |
