| Specs_Acc_Audio | |
| Ağırlık | yaklaşık 55g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| VOX | yok |
| Acil Durum Anahtarı | yok |
| Bağlayıcı | 13pin-pin konektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -45±3dB@ 1kHz 3.0V 2.2K,0dB=1V/Pa |
| Hoparlör Empedansı | 220Ω±%15@1kHz |
| Hoparlör Frekans Yanıtı | 10mw'de 110±4dB@1kHz |
| IP Derecelendirmesi | hiçbiri |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
