| Özellikler | |
| Ağırlık | yaklaşık 30g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| Mikrofon Hassasiyeti | –18±3 dB @ 1 kHz 3,0 V 2,2 K, 0 dB = 1 V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 10 mW (nominal); 20 mW (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 16Ω±%15@1kHz |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 114±3dB@1kHz, 1mw'de |
| Sertifikasyon | CE、FCC、IC |
| Şarj Süresi | ≤2H |
| IP Derecelendirmesi | IP55 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila 60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40 ila 85℃ |
