| Specs_Acc_Audio | |
| Ağırlık | yaklaşık 40g |
| Renk | siyah |
| Mikrofon Hassasiyeti | -36±5dB@1kHz 2.0V 2.2K,0dB= 1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 30 mW (nominal); 50 mW (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 2* 32Ω±15%@1kHz |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 105±5dB@1kHz, 0.179V'de |
| İletişim Protokolü | Bluetooth V4.0 |
| BT Aralığı | 8~10m |
| Pil Ömrü | ≥10H |
| Şarj Süresi | ≤3H |
| IP Derecelendirmesi | hiçbiri |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -20~60℃ |
