| Specs_Acc_Audio | |
| Boyutlar | 82.0*58.0*27.0mm |
| Ağırlık | yaklaşık 140g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| Acil Durum Anahtarı | hiçbiri |
| Erişim ssory Arayüzü | 3,5 mm |
| Bağlayıcı | 2- pin |
| Mikrofon Hassasiyeti | -52±3dB@1kHz 3.0V 2.2K;0dB=1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 1 W (nominal); 2 W (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 16Ω±%[email protected] |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 1w/30cm'de 91±3dB@1kHz |
| IP Derecelendirmesi | IP55 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
