| Specs_Acc_Audio | |
| Boyutlar | 86,3* 62,1* 43,8 mm |
| Ağırlık | 205g hakkında |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| Acil Durum Anahtarı | mevcut |
| Aksesuar Arayüzü | 3,5mm |
| Bağlayıcı | 16- pinli konnektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -34±3dB@1kHz 3.0V 2.2K,0dB=1V/ Pa |
| Hoparlör Empedansı | 16Ω±15%@1.2kHz |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 87±3dB@1kHz 1w/30cm |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85 ℃ |
