| Specs_Acc_Audio | |
| Boyutlar | 223 mm x 69 mm x 53 mm |
| Ağırlık | yaklaşık 340g |
| Renk | siyah | tr>
| PTT Anahtarı | mevcut |
| Acil Durum Anahtarı | mevcut |
| Bağlayıcı | 10 pinli konektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -21±3 dB @ 1 kHz 3,0 V 2,2 K, 0 dB = 1 V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 30 mW (nominal); 50 mW (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 150 Ω±15% @ 1 kHz |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 125±4 dB @ 1 kHz, 50 mW'de |
| IP Derecelendirmesi | hiçbiri |
| Çalışma Sıcaklığı | –30℃ ila 65℃ |
| Depolama Sıcaklığı | –40℃ 85℃'ye kadar |
