| Specs_Acc_Audio | |
| Boyutlar | 92,8* 62,5* 32,1mm |
| Ağırlık | yaklaşık 160g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| Acil Durum Anahtarı | mevcut |
| Konektör | 10 pinli konektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -42±3dB@1kHz 3.0V 2.2K,0dB=1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 2 W (nominal); 3 W (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 20Ω±%[email protected] |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 97±3dB@1kHz 2w/30cm |
| IP Derecelendirmesi | IP54 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ td> |
