| Specs_Acc_Audio | |
| Boyutlar | 76,9* 60,6* 34mm |
| Ağırlık | yaklaşık 150g |
| Renk | siyah&gri |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| Acil Durum Anahtarı td> | mevcut |
| Bağlayıcı | 11 pinli konektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -42±3dB@1kHz 3.0V 2.2K,0dB=1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 2W (nominal) 3W (maks) |
| Hoparlör Empedansı | 20Ω±15% @1kHz |
| Hoparlör Frekans Yanıtı | 97±3dB@1kHz 2w/30cm | tr>
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
