| Specs_Acc_Audio | |
| Boyutlar | 76.85* 60.55* 34mm |
| Ağırlık | yaklaşık 150g |
| Renk | siyah & gri |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| Acil Durum Anahtarı | mevcut |
| Bağlayıcı | 16 pinli konnektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -42±3dB@1kHz 3.0V 2.2K,0dB =1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 2 W (nominal); 2,5 W (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 8Ω±%[email protected] |
| Hoparlör Frekans Yanıtı | 85±4dB@1kHz 2w30cm |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
