Temel Özellikler
| KVT-11 Görüntü Kodlayıcısı, kameradan hareketsiz görüntüler çeker, her orijinal görüntüyü sıkıştırır ve NEXEDGE Dijital Radyo bağlantısı yoluyla baz istasyonuna gönderir |
| H.264 Video Teknolojisi |
| 8 MB görüntü saklama için tümleşik bellek |
| MIL-STD 810 Çevresel koruma |
| KAS-11 Image Viewer yazılımı ve NEXEDGE Dijital Radyo sistemi gerektirir |
PMR Görüntüleme Özellikleri
| Kamera Grubu Ayarı | Evet, Alias'ın bulunduğu Uzak Kamera Grubu siteleri '. Tercih Edilen Uzak Kamera siteleri. |
| Konektörler | Evet, 3 = DC In / Video In BNC / COM 9-Pin D-Sub |
| Görüntü Formatları | Bitmap veya JPEG |
| Gösterge LED'leri | Evet, 4 = Güç / TX / RX / Resim Yükleme |
| Günlük Verileri | Evet, Kamera / Grup / İsim veya Tarih / Zamanlayıcı ile Günlük Verilerini Arayın ve Göster |
| Şifre Koruması | Evet, Via KAS-11 Image Viewer Yazılımı |
| Uzaktan Sistem Ayarı | Evet, Via KAS-11 Image Viewer Yazılımı |
| Hareketsiz Görüntü Kaydı | Evet, Dahili 4Mb Flash ROM ve 4Mb DDR2 Kullanımı. 5 Çözünürlük seviyeleri. Önceden ayarlanmış Otomatik Zamanlama veya KAS-11 Image Viewer Yazılımı tarafından istendiği gibi |
| Video Girişi | 1.0V pp'de kompozit video 75Ω BNC Konnektör |
| Tümünü Gör Kamera "Pencere" | Evet, Via KAS-11 Image Viewer Yazılımı |
| Seçilen Kamerayı Görüntüle "Pencere" | Evet, Via KAS-11 Image Viewer Yazılımı |
Aksesuar Özellikleri
| Akım boşaltımı | 13.4V'da 0.22A tipik (6.5V'de 0.45A tipik) |
| Çalışma Gerilimi Aralığı | 13,4V DC (6,5V min - 16V max) |
Uygulanabilir Standartlar
| EMC Direktifi | 2004/108 / EC sayılı direktif EN50130-4 EN61000-6-3 |
| AB Güvenliği: EN60065 | Evet |
| AB Güvenliği: EN60215 | Evet |
| AB Güvenliği: EN60950-1 | Evet |
| FCC | Evet, Federal Yönetmelikler Başlık 47. Bölüm 15 Alt Kısım B. Bölüm 15.3 (k) Dijital Aygıt. |
| AB'de kullanım için | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F | Evet |
Teknik özellikler
| Çalışma Şekilleri | NTSC - PAL |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| boyutlar | 136,4 x 38 x 92,2 |
| Ağırlık (net) | 520g |
