Temel Özellikler
| Natural Sounding Digital Voice için AMBE + 2 Vocoder ile NXDN Dijital Hava Arabirimi |
| Dahili GPS Modülü (KRA-43G GPS özellikli anten gerektirir) |
| Aynı kanalda bile, NXDN Dijital Konvansiyonel ve FM Analog modlarında çalışır |
| Alınan Otomatik Kayıtlar Modu (Dijital veya Analog) |
| Dijital Konvansiyonel ve Dijital Yönlendirme Modları |
| Çok Site Dijital Yönlendirme, 60000 GID ve 60000 UIDs Ağ başına |
| Çok Site IP Ağı Uyumlu |
| Gerçek 6.25KHz kanal boşluk işlemi |
| Radyo-To-Radyo Modu (tekrarlayıcı gerekmez) |
| MIL-STD 810C / D / E / F |
Tedarik Edilir
| Kemer tokası | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, Fransızca ve İspanyolca |
| Vida Seti | Evet |
PMR Genel Özellikleri
NEXEDGE Özellikleri
| Alfasayısal Takma Adlar | 14 Karakter |
| Otomatik Dolaşım / Kayıt (Çoklu Şantiye Yönlendirme Modu) | Evet |
| Yayın Çağrısı (Trunking Mode) | Evet |
| Kanallar GID | 512 |
| CW (Mors Kodu) Mesaj İşlevi | Evet |
| Çift öncelikli Tarama | Evet |
| FleetSync / FleetSync II PTT Kimliği İçeren Dijital ANI (Analog Mod) | Konvansiyonel FM Modunda |
| FM Analog Konvansiyonel Dahil | Evet |
| Ön Panel Test ve Ayarlama İşlevi | Evet |
| Ağ Başına GID'ler (Çoklu Site Trafiği Modu) | 60000 |
| Grup Araması (Trunking Mode) | Evet |
| Grup Kaydı (Trunking Mode) | Evet |
| Bireysel Özel Çağrı (Trunking Mode) | Evet |
| Geç Giriş (Trunking Mode) | Evet |
| LTR Analog Konvansiyonel Dahil | Evet |
| Çok Site IP Ağı Uyumlu | Evet |
| NXDN Konvansiyonel Dahil | Evet |
| NXDN Dijital 12.5 / 6.25kHz Kanal Aralığı | Evet |
| Operatör Tarafından Seçilebilir Ton (OST) | Konvansiyonel FM Modunda |
| Öncelikli Monitör Kimliği 1 ve 2 (Trafo Modu) | Evet |
| Radyo Erişim Numaraları (RAN) | Evet, 64 ("Yok" da dahil olmak üzere) Dijital Konvansiyonel Modda |
| Uzak Grup Ekleme (Trunking Mode) | Evet |
| Selcall - Bireysel ve Grup (Dijital Mod) | Evet |
| Kısa Veri Mesajlaşma Manuel Giriş | Evet |
| Özel Uyarı Tonu Desenleri | Evet |
| Alt Ekran | Evet, 3 basamaklı |
| Ağ Başvuru Sahipleri (Çok Site Trafiği Modu) | 60000 |
| Geniş Alan Tüm Grup Araması (Çoklu Site Trafiği Modu) | Evet |
| bölgeler | 128 |
Seçenekler
| İsteğe Bağlı Pil Paketleri Seçimi | Evet |
| MIL-SPEC hoparlör mikrofonu.programlanabilir kontrollerle | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| IP55 | Evet |
| Ölçüm - ÇED Standartları | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans aralığı | 136 - 174 MHz |
| Kanal Sayısı | 512 |
| Kanal Frekansı Yayılı | 38 MHz |
| Kanal Aralığı - Analog - Geniş / Geniş / Orta / Dar | 12.5 kHz / 15 kHz / 25 kHz / 30 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Pil ömrü | KNB-48L ile 5-5-90 Oranı = Daha Fazla 12.5 Saat |
| Frekans Stabilitesi Parametreleri | ± 2.0 ppm |
| Çalışma gerilimi | 7.5 V DC ±% 20 |
| boyutlar | 58 x 127.5 x 41.3 mm (Sadece radyo) |
| Ağırlık (net) | 250g (Sadece Radyo) / 375g (KNB-47L Pil ile) |
Alıcı Spesifikasyonları
| Ses çıkışı | % 3'den daha az bozulma ile 500 mW |
| Intermodülasyon (Analog) | 70 dB |
| Duyarlılık (Analog) - EIA 12 dB SINAD | 0,25 mikrovolt |
| Duyarlılık (Dijital) | 12.5kHz / 6.25kHz =% 3 BER'de 0,25 / 0,20 mikrovolt |
| Sahte Yanıt Reddi (Analog) | 70 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı (Yüksek / Düşük) | 5 W / 1 W |
| FM Hum & Gürültü | Analog = 45dB @ 25kHz, 40dB @ 12.5kHz |
| Mikrofon Empedansı | 1800 Ohm |
| Sahte Yanıt (ÇED) | 70 dB |
