Temel Özellikler
| Çok protokollü dijital telsiz - NXDN veya DMR dijital ve FM analog protokolleri altında çalışacak şekilde tasarlanmıştır |
| NXDN Konvansiyonel ve Tür-C ve Gen2 Trunking |
| DMR Aşama II ve Site Dolaşımı |
| Karışık Dijital ve FM Analog İşlem, adım adım ilerlemenize olanak tanır |
| Üst panelde 7 renkli Işık Barı Göstergesi |
| Etkin filo yönetimi için dahili GPS Alıcısı / Anten |
| Eller serbest iletişim için dahili Bluetooth - Uygulanabilir Bluetooth profilleri: HSP (Kulaklık Profili sağlanmıştır) ve SPP (Seri Profil - isteğe bağlı olarak mevcuttur) |
| Ünlü KENWOOD Ses Kalitesi, yerleşik DSP'yi kullanan Aktif Gürültü Azaltma (ANR) ile elde edilebilir |
| Yazılım DES ve AES Şifrelemeleri NXDN için Konvansiyonel / Trunk ve DMR Konvansiyonel protokoller |
| Dahili Hareket Sensörü (Man-down, Statik ve Hareket Algılama) |
| IP54 / 55/67 ve MIL-STD-810 C / D / E / F / G |
| 4 Hatlı Temel Çerçeve (2-Hat Ana / Alt-LCD, simge ve tuş kilidi) / 14 Karakter |
| 5 Satırlı Metin Mesaj Çerçevesi (3 Satır Metin, simge ve anahtar kılavuzu) |
| Sezgisel kontrol ve çalışma için 4 yollu Yönlendirmeli ped (D-pad) |
Tedarik Edilir
| Kemer tokası | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet |
| Vida Seti | Evet |
PMR Genel Özellikleri
NEXEDGE Özellikleri
| Kenwood bayinizden ulaşabileceğiniz tüm NEXEDGE özelliklerinin ayrıntıları | Evet |
| Tüm Grup Görüşmeleri | Evet |
| AMBE + 2 Vokoder | Evet |
| Yayın Çağrısı (Trunking Mode) | Evet |
| Acil çağrı | Evet |
| Yumuşak Mod Kesme | Evet |
| Grup Araması (Trunking Mode) | Evet |
| Bireysel Özel Çağrı (Trunking Mode) | Evet |
| Bireysel Çağrı | Evet |
| Mesaj Trunk Modu | Evet |
| NXDN Konvansiyonel Dahil | Evet |
| NXDN Dijital 12.5 / 6.25kHz Kanal Aralığı | Evet |
| NXDN Scrambler Dahil | Evet |
| Havadaki Alias | Evet |
| Çağrı çağrısı | Evet |
| Öncelikli İzleyici Kimlikleri | Evet |
| Radyo Erişim Numaraları (RAN) | Evet |
| Uzak Grup Ekleme (Trunking Mode) | Evet |
| Uzaktan gözlemleme | Evet |
| Uzaktan Hücum / Kill | Evet |
| Kısa ve Uzun Veri İletileri | Evet |
| Durum İletileri | Evet |
| İletim Göbekli Modu | Evet |
| bölgeler | 128 |
DMR Özellikleri
| AMBE + 2 Vokoder | Evet |
| Doğrudan Mod (P2P) | Evet |
| Acknowledgement ile bireysel çağrı | Evet |
| Tek Yuvalı Veri Zamanlaması | Evet |
| TDMA 2 Yuvalı Sistem Mimarisi | Evet |
Seçenekler
| İsteğe Bağlı Pil Paketleri Seçimi | Evet |
| İsteğe Bağlı Mikrofonların Seçimi | Evet |
| Dahili Şifreleme Panosu | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| AB'de kullanım için | Evet |
| IP54 | Evet |
| IP55 | Evet |
| IP67 | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F / G | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans aralığı | 136 - 174 MHz |
| Kanal Sayısı | 260 |
| Bölgeler Sayısı | 128 |
| Kanal Aralığı - Analog - Geniş / Orta / Dar | 25 kHz / 20 kHz / 12.5 kHz |
| Modülasyon Limitlemesi - Analog | 25 kHz'de ± 5.0 kHz 20 kHz'de ± 4,0 kHz 12,5 kHz'de ± 2,5 kHz |
| Kanal Aralığı - Dijital Geniş / Dar | 12.5 kHz / 6.25 kHz |
| Pil ömrü | KNB-55L ile: ± 8 saat (FDMA) / ± 9.5 saat (TDMA) KNB-56N ile: ± 8 saat (FDMA) / ± 9.0 saat (TDMA) KNB-57L ile: ± 11 saat (FDMA) / ± 13.5 saat (TDMA) - 5-5-90 - |
| Frekans Kararlılığı | ± 2 ppm (-30 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma gerilimi | 7.5 V DC ±% 20 |
| boyutlar | KNB-55L ile: 56.0 x 119.6 x 36.4 mm KNB-56N ile: 56.0 x 119.6 x 42.7 mm KNB-57L ile: 56.0 x 119.6 x 39.0 mm Sadece radyo: 56.0 x 119.6 x 36.4 mm - Projeksiyonlar dahil değil - |
| Ağırlık (net) | KNB-55L ile: 315 g KNB-56N ile: 410 g KNB-57L ile: 340 g Sadece radyo: 220 g |
Alıcı Spesifikasyonları
| Ses çıkışı | % 3 Distorsiyon: 500 mW / 8 Ohm 5% Bozulma: 1000 mW / 8 Ohm - Dahili Hoparlör - |
| intermodülasyon | 65 dB |
| Seçicilik (Analog) | 12.5 kHz: 68 dB 20 kHz: 74 dB 25 kHz: 76 dB |
| Duyarlılık (Analog) - EIA 12 dB SINAD | 0,25 μV (12,5 / 20/25 kHz) |
| Hassasiyet (Analog) - EN 20 dB SINAD | 12.5 kHz: -1 db μV (0.45 μV) 20 kHz: -3 db μV (0.35 μV) 25 kHz: -3 db μV (0.35 μV) |
| Duyarlılık (Dijital) | NXDN: 12.5 kHz = 0.25 μV,% 3 BER'de NXDN: 6.25 kHz =% 3 BER'de 0.20 μV NXDN:% 1 BER'de 12.5 kHz = -1 dB μV (0.45 μV) NXDN:% 1 BER'de 6.25 kHz = -4 dB μV (0.32 μV) DMR:% 5 BER'de 12.5 kHz = -4.5 dB μV (0.30 μV) DMR:% 1 BER'de 12.5 kHz = -1 dB μV (0.45 μV) |
| Sahte Yanıt Reddi | 65 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 5 W / 4 W / 1 W |
| Ses Distorsiyonu | % 3 |
| FM Hum & Gürültü | Analog @ 25 kHz'de: 45 dB Analog @ 20 kHz: 45 dB Analog @ 12.5 kHz: 40 dB |
| Sahte Emisyon (EN) | -36 dBm ≤ 1 GHz -30 dBm> 1 GHz |
