Temel Özellikler
| Çok protokollü dijital telsiz - NXDN veya DMR dijital, FM analog protokolleri altında çalışacak şekilde tasarlanmıştır |
| NXDN Konvansiyonel ve Tür-C ve Gen2 Trunking |
| DMR Aşama II ve Site Dolaşımı |
| Karışık Dijital ve FM Analog İşlem, adım adım ilerlemenize olanak tanır |
| 4 Hatlı Temel Çerçeve (2-Hat Ana / Alt-LCD, simge ve tuş kilidi) / 14 Karakter |
| 5 Satırlı Metin Mesaj Çerçevesi (3 Satır Metin, simge ve anahtar kılavuzu) |
| 7 renkli LED göstergesi |
| Harici ve Dahili Hoparlör Anahtarlama |
| Ünlü KENWOOD Ses Kalitesi, yerleşik DSP'yi kullanan Aktif Gürültü Azaltma (ANR) ile elde edilebilir |
| Yazılım DES ve AES Şifrelemeleri NXDN için Konvansiyonel / Trunk ve DMR Konvansiyonel protokoller |
| MIL-STD-810 C / D / E / F / G |
| Etkin filo yönetimi için dahili GPS Alıcısı / Anten |
| Eller serbest kullanım için dahili Bluetooth - Uygulanabilir Bluetooth profilleri: HSP (Kulaklık Profili sağlanmıştır) ve SPP (Seri Port Profili isteğe bağlı olarak mevcuttur) |
Tedarik Edilir
| DC Kablo | Evet |
| Sigorta | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet |
| Montaj Braketi | Evet |
| Vida Seti | Evet |
PMR Genel Özellikleri
NEXEDGE Özellikleri
| Kenwood bayinizden ulaşabileceğiniz tüm NEXEDGE özelliklerinin ayrıntıları | Evet |
| Tüm Grup Görüşmeleri | Evet |
| AMBE + 2 Vokoder | Evet |
| Yayın Çağrısı (Trunking Mode) | Evet |
| Acil çağrı | Evet |
| Yumuşak Mod Kesme | Evet |
| Grup Araması (Trunking Mode) | Evet |
| Bireysel Özel Çağrı (Trunking Mode) | Evet |
| Bireysel Çağrı | Evet |
| Mesaj Trunk Modu | Evet |
| NXDN Konvansiyonel Dahil | Evet |
| NXDN Dijital 12.5 / 6.25kHz Kanal Aralığı | Evet |
| NXDN Scrambler Dahil | Evet |
| Havadaki Alias | Evet |
| Çağrı çağrısı | Evet |
| Öncelikli İzleyici Kimlikleri | Evet |
| Radyo Erişim Numaraları (RAN) | Evet |
| Uzak Grup Ekleme (Trunking Mode) | Evet |
| Uzaktan gözlemleme | Evet |
| Uzaktan Hücum / Kill | Evet |
| Kısa ve Uzun Veri İletileri | Evet |
| Durum İletileri | Evet |
| İletim Göbekli Modu | Evet |
| bölgeler | 128 |
DMR Özellikleri
| AMBE + 2 Vokoder | Evet |
| Doğrudan Mod (P2P) | Evet |
| Acknowledgement ile bireysel çağrı | Evet |
| Tek Yuvalı Veri Zamanlaması | Evet |
| TDMA 2 Yuvalı Sistem Mimarisi | Evet |
Seçenekler
| İsteğe Bağlı Mikrofonların Seçimi | Evet |
| GPS Anteni | Evet |
| Dahili Şifreleme Panosu | Evet |
| MIL-SPEC hoparlör mikrofonu.programlanabilir kontrollerle | Evet |
| PA / Horn Alert | Evet |
| Uzaktan Kumanda Kafası | Evet, - 2017 sonuna kadar öngörülüyor |
Uygulanabilir Standartlar
| IP54 | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F / G | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans Aralığı - K Tipi | 136 - 174 MHz |
| Kanal Sayısı | 512 |
| Bölgeler Sayısı | 128 |
| Kanal Aralığı - Analog - Geniş / Geniş / Orta / Orta / Dar | Evet, 30 kHz / 25 kHz / 15 kHz / 12.5 kHz |
| Modülasyon Limitlemesi - Analog | 25 kHz'de ± 5.0 kHz 20 kHz'de ± 4,0 kHz 12,5 kHz'de ± 2,5 kHz |
| Kanal Aralığı - Dijital Geniş / Dar | 12.5 kHz / 6.25 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Akım boşaltma | Bekleme: 0.45 A Al: 2.3 A İlet: 12.0 A |
| Frekans Kararlılığı | ± 1 ppm (-30 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Güç kaynağı | 13.6 V DC ±% 15 |
| boyutlar | G x Y x D: 160 x 43 x 160 mm - Kontrol kafalı radyo, projeksiyonlar dahil değil - |
| Ağırlık (net) | 1,2 kg - Kontrol kafalı radyo - |
Alıcı Spesifikasyonları
| Ses çıkışı | 4 Watt / 4 Ohm |
| intermodülasyon | 70 dB |
| Seçicilik (Analog) | 12.5 kHz: 70 dB 25 kHz: 80 dB |
| Duyarlılık (Analog) - EIA 12 dB SINAD | 0,25 μV |
| Duyarlılık (Dijital) | NXDN: 12.5 kHz = 0.25 μV,% 3 BER'de NXDN: 6.25 kHz =% 3 BER'de 0.20 μV DMR: 12.5 kHz = 0.30 μV,% 5 BER'de DMR: 12.5 kHz =% 1 BER'de 0.45 μV |
| Sahte Yanıt Reddi | 80 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 50 W / 30 W / 5 W |
| Ses Distorsiyonu | % 2 |
| FM Hum & Gürültü | Analog @ 25 kHz'de: 45 dB Analog @ 12.5 kHz: 40 dB |
| Sahte Emisyon | -73 dB |
