Temel Özellikler
| Çok modlu - NEXEDGE NXDN Dijital Hava Arabirimi ve Analog FM |
| P25 Konvansiyonel / P25 Trunking Faz 1 ve 2, Lisans anahtarı üzerinden |
| Dahili GPS Modülü ve anten |
| Dahili Bluetooth V3.0 |
| Lisans Anahtarı ile 4000 kanala genişletilebilen Ekstra Büyük Kanal Kapasitesi (1024 kanal / 128 bölge) |
| Hareket Sensörü / Man-Down fonksiyonu |
| Dahili 56-bit DES Şifreleme (AES standardına yükseltilebilir) |
| Micro-SD kart yuvası |
| Gerçek USB bağlantı noktası |
| IP67 / IP68'e su geçirmez. MIL-STD 810G Sertifikasyon |
| DMR 2. Seviye 2 Konvansiyonel (KWD-5300 CV lisansı gerektirir) |
| 5 tonlu |
Tedarik Edilir
| Kemer tokası | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet |
| Vida Seti | Evet |
PMR Genel Özellikleri
NEXEDGE Özellikleri
| Kenwood bayinizden ulaşabileceğiniz tüm NEXEDGE özelliklerinin ayrıntıları | Evet |
| Tüm Grup Görüşmeleri | Evet |
| Yayın Çağrısı (Trunking Mode) | Evet |
| Acil çağrı | Evet |
| Yumuşak Mod Kesme | Evet |
| Grup Araması (Trunking Mode) | Evet |
| Bireysel Özel Çağrı (Trunking Mode) | Evet |
| Bireysel Çağrı | Evet |
| Mesaj Trunk Modu | Evet |
| NXDN Konvansiyonel Dahil | Evet |
| NXDN Dijital 12.5 / 6.25kHz Kanal Aralığı | Evet |
| NXDN Scrambler Dahil | Evet |
| Havadaki Alias | Evet |
| Çağrı çağrısı | Evet |
| Öncelikli İzleyici Kimlikleri | Evet, 4 kimlik |
| Radyo Erişim Numaraları (RAN) | Evet, Dijital Geleneksel Modda 63 |
| Uzak Grup Ekleme (Trunking Mode) | Evet |
| Uzaktan gözlemleme | Evet |
| Uzaktan Hücum / Kill | Evet |
| Kısa ve Uzun Veri İletileri | Evet |
| Durum İletileri | Evet |
| İletim Göbekli Modu | Evet |
| bölgeler | 128 |
DMR Özellikleri
| AMBE + 2 Vokoder | Evet |
| Doğrudan Mod (P2P) | Evet, ETSI yeni veya eski tanımlamalardan seçilebilir |
| Acknowledgement ile bireysel çağrı | Evet |
| Tek Yuvalı Veri Zamanlaması | Evet |
| TDMA 2 Yuvalı Sistem Mimarisi | Evet |
P25 Özellikleri
| Kenwood satıcınız tarafından sağlanan tüm P25 özelliklerinin tüm ayrıntıları | Evet |
| 12.5 kHz Kanal Aralığı | Evet |
| AES & DES Şifreleme Modülü | Evet |
| Tüm Çağrı (Konvansiyonel Mod) | Evet |
| AMBE + 2 Geliştirilmiş VoCoder | Evet |
| Tüm Grup Görüşmeleri | Evet |
| Grup Araması | Evet |
| Acil çağrı | Evet |
| Bireysel Çağrı | Evet |
| Sınırlı Konuşma Grubu Tarama | Evet, Trunking Modunda |
| Ağ Erişim Kodu (NAC) | Evet |
| Üzerinden-havadaki Yeniden Kayıt | Evet |
| Çağrı çağrısı | Evet, Trunking Modunda |
| P25 Dijital Konvansiyonel İşlemler | Evet |
| P25 Dijital Yönlendirme Seçeneği | Evet, P25 Evre 1, P25 Evre 2 |
| Öncelikli Tarama | Evet, Konvansiyonel Modda. Öncelikli Monitör, Trafo Modunda Tara. |
| Radyo Engelleme / Devredışı bırakma | Evet |
| Uzaktan İzleme / Kontrol | Evet |
| taramak | Evet, Tek Tarama, Liste Tarama. |
| Telefon görüşmesi | Evet, Trunking Modunda |
Seçenekler
| İsteğe Bağlı Pil Paketleri Seçimi | Evet |
| İsteğe Bağlı Mikrofonların Seçimi | Evet |
| Dahili Şifreleme Panosu | Evet, AES 256bit Ses Şifreleme, 128bit trunk mesajı telsiz kimlik doğrulaması (NIST sertifikalı değil) |
| MIL-SPEC hoparlör mikrofonu.programlanabilir kontrollerle | Evet |
| Sesli Rehber ve Depolama | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| IP54 | Evet |
| IP55 | Evet |
| IP67 | Evet |
| IP68 | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F / G | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans aralığı | 136 - 174 MHz |
| Kanal Sayısı | 1024 |
| Konuşma Grupları | Evet |
| Kanal Aralığı - Analog - Geniş / Orta / Dar | 25 kHz / 20 kHz / 12.5 kHz |
| Kanal Aralığı - Dijital Geniş / Dar | 12.5 kHz / 6.25 kHz |
| Pil ömrü | KNB-L1 ile: 5-5-90 = 10 saat / 10-10-80 = 6.5 saat KNB-L2 ile: 5-5-90 = 12.5 saat / 10-10-80 = 8.5 saat KNB-L3 ile: 5-5-90 = 17 saat / 10-10-80 = 11 saat KNB-N4 ile: 5-5-90 = 12.5 saat / 10-10-80 = 8.5 saat |
| Frekans Kararlılığı | ± 2 ppm (-30 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma gerilimi | 7.5 V DC ±% 20 |
| boyutlar | KNB-L1 ile: 58,0 x 138,9 x 36,5 mm KNB-L2 ile: 58,0 x 138,9 x 39,5 mm KNB-L3 ile: 58,0 x 138,9 x 44,9 mm KNB-N4 ile: 58,0 x 166,4 x 45,2 mm - Projeksiyonlar dahil değil - |
| Ağırlık (net) | KNB-L1 ile: 382 g KNB-L2 ile: 406 g KNB-L3 ile: 449 g KNB-N4 ile: 579 g |
Alıcı Spesifikasyonları
| Ses çıkışı | 500 mW / 8 Ohm (% 3 Distorsiyon) 1000 mW / 8 Ohm (% 5 Distorsiyon) |
| intermodülasyon | 65 dB |
| Seçicilik (Analog) | 12.5 kHz: 68 dB 20 kHz: 74 dB 25 kHz: 76 dB |
| Seçicilik (Dijital) | S25: 63 dB |
| Duyarlılık (Analog) - EIA 12 dB SINAD | 0.28 μV (20 ve 25 kHz) 0.32 uV (12.5 kHz) |
| Hassasiyet (Analog) - EN 20 dB SINAD | 3- db μV (20 ve 25 kHz) -1 dB μV (12.5 kHz) |
| Duyarlılık (Dijital) | NXDN: 12.5 kHz = 0.32 μV,% 3 BER'de NXDN: 6.25 kHz = 0.25 μV,% 3 BER'de NXDN:% 1 BER'de 12.5 kHz = -1 dB μV (0.45 μV) NXDN:% 1 BER'de 6.25 kHz = -4 dB μV (0.32 μV) P25:% 0.2 BER'de 0.28 μV |
| Sahte Yanıt Reddi | 75 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı (Yüksek / Düşük) | 6 W / 1 W |
| Ses Distorsiyonu | % 2 |
| FM Gürültüsü (ÇED) | Analog: 25 kHz'de 45 dB 12.5 kHz'de 40 dB |
| Sahte Emisyon (EN) | -36 dBm ≤ 1 GHz -30 dBm> 1 GHz |
