Temel Özellikler
| NXDN Hava Arayüzü |
| Natural Sounding Digital Voice için AMBE + 2 Vokoder |
| Aynı kanalda bile, NXDN Dijital Konvansiyonel ve FM Analog Modlarında çalışır |
| Alınan Otomatik Kayıtlar Modu (Dijital veya Analog) |
| Dijital Konvansiyonel ve Dijital Yönlendirme Modları |
| Çok Site Dijital Yönlendirme, 60000'e kadar GID ve 60000 UIDs Ağ Başına |
| Çok Site IP Ağı Uyumlu |
| Gerçek 6.25 kHz Kanal Aralığı İşlemi |
| Radyo-Radyo Modu (tekrarlayıcı gerekmez) |
| İsteğe Bağlı Mikrofon Gerektirir |
Tedarik Edilir
| DC Kablo | Evet |
| Sigorta | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Hollandaca, Türkçe ve Yunanca |
| Montaj Braketi | Evet |
| Vida Seti | Evet |
PMR Genel Özellikleri
NEXEDGE Özellikleri
| Özellik Yükseltme - Sürüm 2.0 | Kapsarları: - Konvansiyonel IP Ağı (48 siteye kadar), Trunk modunda Genişletilmiş Gruplar arası çağrı kapasitesi (Uni-cast'te en fazla 16 site / Çoklu yayın için 48 site), Uni-cast / Multi-cast seçilebilir, Programlanabilir Analog modda 5-Ton, Konvansiyonel IP Ağı'nda Yerinde Dolaşım, Şeffaf modda 1,8 kat daha hızlı Veri Hızı ve Acil modda Havadan Öfkeli Diğer. |
| Alfasayısal Takma Adlar | 14 Karakter |
| Otomatik Dolaşım / Kayıt (Çoklu Şantiye Yönlendirme Modu) | Evet |
| Yayın Çağrısı (Trunking Mode) | Evet |
| Kanallar GID | 512 |
| Çift öncelikli Tarama | Evet |
| FleetSync / FleetSync II PTT Kimliği İçeren Dijital ANI (Analog Mod) | Konvansiyonel FM Modunda |
| FM Analog Konvansiyonel Dahil | Evet |
| Ön Panel Test ve Ayarlama İşlevi | Evet |
| Ağ Başına GID'ler (Çoklu Site Trafiği Modu) | 60000 |
| Grup Araması (Trunking Mode) | Evet |
| Grup Kaydı (Trunking Mode) | Evet |
| Bireysel Özel Çağrı (Trunking Mode) | Evet |
| Geç Giriş (Trunking Mode) | Evet |
| LTR Analog Konvansiyonel Dahil | Evet |
| Çok Site IP Ağı Uyumlu | Evet |
| NXDN Konvansiyonel Dahil | Evet |
| NXDN Dijital 12.5 / 6.25kHz Kanal Aralığı | Evet |
| Operatör Tarafından Seçilebilir Ton (OST) | Konvansiyonel FM Modunda |
| Öncelikli Monitör Kimliği 1 ve 2 (Trafo Modu) | Evet |
| Radyo Erişim Numaraları (RAN) | Evet, 64, "Yok" da dahil |
| Uzak Grup Ekleme (Trunking Mode) | Evet |
| Selcall - Bireysel ve Grup (Dijital Mod) | Evet |
| Kısa Veri Mesajlaşma Manuel Giriş | Evet |
| Özel Uyarı Tonu Desenleri | Evet |
| Alt Ekran | Evet, 3 basamaklı |
| Ağ Başvuru Sahipleri (Çok Site Trafiği Modu) | 60000 |
| Geniş Alan Tüm Grup Araması (Çoklu Site Trafiği Modu) | Evet |
| bölgeler | 128 |
Seçenekler
| GPS Alıcısı / Modem Birimleri (Harici Seçenekler) | Evet |
| MIL-SPEC hoparlör mikrofonu.programlanabilir kontrollerle | Evet |
| Uzaktan Kumanda Kafası | Evet |
| Sesli Rehber ve Depolama | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| R & TTE: EN300 086, 300 113, 300 219, 301 489, 301 166 | Evet |
| R & TTE: EN301 166 | 6.25KHz Dijital Ses ve Veri |
| AB Güvenliği: EN60065, 60950-1, 60215 | Evet |
| AB'de kullanım için | Evet |
| IP54 | Evet |
| IP55 | Evet |
| Ölçüm - ÇED Standartları | Evet |
| Ölçüm - EN Standartları | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans Aralığı - E Tipi | 136-174 MHz |
| Kanal Sayısı | 512 |
| Konuşma Grupları | Evet |
| Kanal Frekansı Yayılı | 38 MHz |
| Kanal Aralığı | Analog: 25 kHz / 20 kHz / 12.5 kHz |
| Kanal Aralığı - Dijital Geniş / Dar | 12.5 kHz / 6.25 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Anten Konektörü | BNC |
| Akım boşaltma | 9 A'ya kadar - Yüksek Güç Aktarımı |
| Frekans Kararlılığı | ± 1.7 ppm (-30 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma gerilimi | 13,2 V DC (10.8 ~ 15.6 V DC) |
| boyutlar | 160 x 45 x 157 mm - Projeksiyonlar dahil değil - |
| Ağırlık (net) | 1,38 kg |
Alıcı Spesifikasyonları
| Komşu Kanal Seçiciliği (Analog) | 25 kHz'de 80 dB 20 kHz'de 78 dB 12.5 kHz'de 70 dB |
| Ses çıkışı | % 3'den daha az bozulma ile 4 Watt |
| intermodülasyon | Analog: 70 dB |
| Duyarlılık | % 3 BER: 12.5 kHz'de 0.28 μV 6.25 kHz'de 0.20 μV % 1 BER: 12.5 kHz'de -2 dB μV 6.25 kHz'de -5 dB μV |
| Duyarlılık - ÇED 12 dB SINAD | 0,25 μV |
| Hassasiyet - EN 20 dB SINAD | -3 dB μV |
| Sahte Yanıt Reddi (Analog) | 80 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 1 W - 25 W |
| FM Gürültüsü (ÇED) | Analog: 25 kHz'de 50 dB 20 kHz'de 50 dB 12.5 kHz'de 45 dB |
| Modülasyon Bozulması | % 3'ten az |
| Modülasyon Sınırlaması | Analog: 25 kHz'de ± 5.0 kHz 20 kHz'de ± 4,0 kHz 12,5 kHz'de ± 2,5 kHz |
| Sahte Emisyon (EN) | -36 dBm ≤ 1 GHz -30 dBm> 1 GHz |
