Temel Özellikler
| NXDN Hava Arayüzü |
| Natural Sounding Digital Voice için AMBE + 2 Vokoder |
| Aynı kanalda bile, NXDN Dijital Konvansiyonel ve FM Analog Modlarında çalışır |
| Alınan Otomatik Kayıtlar Modu (Dijital veya Analog) |
| Dijital Konvansiyonel ve Dijital Yönlendirme Modları |
| Çok Site Dijital Yönlendirme, 60000'e kadar GID ve 60000 UIDs Ağ Başına |
| Çok Site IP Ağı Uyumlu |
| Gerçek 6.25KHz Kanal Aralığı Ayarı İşlemi |
| Radyo-Radyo Modu (tekrarlayıcı gerekmez) |
| KMC-35 Mikrofon ile birlikte verilir |
Tedarik Edilir
| DC Kablo | Evet |
| Sigorta | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, İspanyolca ve Fransızca |
| Mikrofon | Evet |
| Mikrofon Askısı | Evet |
| Montaj Braketi | Evet |
| Vida Seti | Evet |
PMR Genel Özellikleri
NEXEDGE Özellikleri
| Özellik Yükseltme - Sürüm 2.0 | Kapsarları: - Konvansiyonel IP Ağı (48 siteye kadar), Trunk modunda Genişletilmiş Gruplar arası çağrı kapasitesi (Uni-cast'te en fazla 16 site / Çoklu yayın için 48 site), Uni-cast / Çoklu yayın seçilebilir, Site Konvansiyonel IP Ağında Dolaşım, Şeffaf modda 1,8 kat daha hızlı Veri Hızı ve Acil modda Havadan Öfkeli Diğer. |
| Alfasayısal Takma Adlar | 14 Karakter |
| Otomatik Dolaşım / Kayıt (Çoklu Şantiye Yönlendirme Modu) | Evet |
| Yayın Çağrısı (Trunking Mode) | Evet |
| Kanallar GID | 512 |
| Çift öncelikli Tarama | Evet |
| FleetSync / FleetSync II PTT Kimliği İçeren Dijital ANI (Analog Mod) | Konvansiyonel FM Modunda |
| FM Analog Konvansiyonel Dahil | Evet |
| Ön Panel Test ve Ayarlama İşlevi | Evet |
| Ağ Başına GID'ler (Çoklu Site Trafiği Modu) | 60000 |
| Grup Araması (Trunking Mode) | Evet |
| Grup Kaydı (Trunking Mode) | Evet |
| Bireysel Özel Çağrı (Trunking Mode) | Evet |
| Geç Giriş (Trunking Mode) | Evet |
| LTR Analog Konvansiyonel Dahil | Evet |
| Çok Site IP Ağı Uyumlu | Evet |
| NXDN Konvansiyonel Dahil | Evet |
| NXDN Dijital 12.5 / 6.25kHz Kanal Aralığı | Evet |
| Operatör Tarafından Seçilebilir Ton (OST) | Konvansiyonel FM Modunda |
| Öncelikli Monitör Kimliği 1 ve 2 (Trafo Modu) | Evet |
| Radyo Erişim Numaraları (RAN) | Evet, 64, "Yok" da dahil |
| Uzak Grup Ekleme (Trunking Mode) | Evet |
| Selcall - Bireysel ve Grup (Dijital Mod) | Evet |
| Kısa Veri Mesajlaşma Manuel Giriş | Evet |
| Özel Uyarı Tonu Desenleri | Evet |
| Alt Ekran | Evet, 3 basamaklı |
| Ağ Başvuru Sahipleri (Çok Site Trafiği Modu) | 60000 |
| Geniş Alan Tüm Grup Araması (Çoklu Site Trafiği Modu) | Evet |
| bölgeler | 128 |
Seçenekler
| GPS Alıcısı / Modem Birimleri (Harici Seçenekler) | Evet |
| MIL-SPEC hoparlör mikrofonu.programlanabilir kontrollerle | Evet |
| Uzaktan Kumanda Kafası | Evet |
| Sesli Rehber ve Depolama | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| IP54 | Evet |
| IP55 | Evet |
| Ölçüm - ÇED Standartları | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans aralığı | 450 - 520 MHz |
| Kanal Sayısı | 512 |
| Kanal Frekansı Yayılı | 70 MHz |
| Kanal Aralığı | (Analog): 25 / 12.5kHz |
| Kanal Aralığı - Dijital Geniş / Dar | 12.5 kHz / 6.25 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Anten Konektörü | SO-239 |
| Akım boşaltma | 9 A'ya kadar - Yüksek Güç Aktarımı |
| Frekans Stabilitesi Parametreleri | ± 1.0 ppm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma gerilimi | 13.6 V DC ±% 15 |
| boyutlar | Sadece Radyo - GxDxY - 160x45x157 mm |
| Ağırlık (net) | 1.38kg |
Alıcı Spesifikasyonları
| Ses çıkışı | % 3'den daha az bozulma ile 4 Watt |
| intermodülasyon | (Analog): 75dB |
| Duyarlılık | (Dijital):% 3 BER'de 12.5kHz / 6.25kHz = 0.28 / 0.20 mikrovolt |
| Duyarlılık - ÇED 12 dB SINAD | (Analog): 0,25 μV |
| Sahte Yanıt Reddi (Analog) | 85 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 1 W ila 30 W (1 W ila 25 Watt 490-520 MHz) |
| FM Gürültüsü (ÇED) | (Analog): 25kHz / 12.5kHz - 50dB / 45dB |
| Modülasyon Sınırlaması | Analog - 25kHz / 20kHz / 12.5kHz - ± 5kHz / ± 4kHz / ± 2.5kHz |
| Sahte Yanıt (ÇED) | 75 dB |
