Temel Özellikler
| İntegral GPS modülü (KRA-40GM harici anten gerektirir) |
| Natural Sounding Digital Voice için AMBE + 2 Vocoder ile NXDN Hava Arayüzü |
| Aynı kanalda bile, NXDN Dijital Konvansiyonel ve FM Analog Modlarında çalışır |
| Alınan Otomatik Kayıtlar Modu (Dijital veya Analog) |
| Dijital Konvansiyonel ve Dijital Yönlendirme Modları |
| Çok Site Dijital Yönlendirme, 60000'e kadar GID ve 60000 UIDs Ağ Başına |
| Çok Site IP Ağı Uyumlu |
| Gerçek 6.25 kHz Kanal Aralığı İşlemi |
| Radyo-Radyo Modu (tekrarlayıcı gerekmez) |
| İsteğe Bağlı Mikrofon Gerektirir |
Tedarik Edilir
| DC Kablo | Evet |
| Sigorta | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Hollandaca, İtalyanca, Türkçe ve Yunanca |
| Montaj Braketi | Evet |
| Vida Seti | Evet |
PMR Genel Özellikleri
NEXEDGE Özellikleri
| Alfasayısal Takma Adlar | Evet |
| Otomatik Dolaşım / Kayıt (Çoklu Şantiye Yönlendirme Modu) | Evet |
| Yayın Çağrısı (Trunking Mode) | Evet |
| Öncelikli Çağrı Sıraya Alma | Evet |
| Kanallar GID | 260 |
| Çift öncelikli Tarama | Evet |
| Yumuşak Mod Kesme | Evet |
| FM Analog Konvansiyonel Dahil | Evet |
| Ağ Başına GID'ler (Çoklu Site Trafiği Modu) | 60000 |
| Sesli GPS Konumu | Evet |
| Grup Araması (Trunking Mode) | Evet |
| Grup Kaydı (Trunking Mode) | Evet |
| Bireysel Özel Çağrı (Trunking Mode) | Evet |
| Geç Giriş (Trunking Mode) | Evet |
| Mesaj Trunk Modu | Evet |
| Çok Site IP Ağı Uyumlu | Evet |
| NXDN Konvansiyonel Dahil | Evet |
| NXDN Dijital 12.5 / 6.25kHz Kanal Aralığı | Evet |
| Havadaki Alias | Evet |
| Havadan Programlama | Evet, OTAP Yönetim Yazılımı Gerekiyor |
| Öncelikli İzleyici Kimlikleri | Evet, 4 kimlik |
| Radyo Erişim Numaraları (RAN) | Evet, 64, "Yok" da dahil |
| Uzak Grup Ekleme (Trunking Mode) | Evet |
| Uzaktan Hücum / Kill | Evet |
| Selcall - Bireysel ve Grup (Dijital Mod) | Evet |
| Site Dolaşımı (Dijital Geleneksel Mod) | Evet |
| Özel Uyarı Tonu Desenleri | Evet |
| Durum İletileri | Evet |
| Telefon Bağlantısı İşlevi | Evet, KTI-4 ve teleco ünitesi gerektirir |
| İletim Göbekli Modu | Evet |
| Ağ Başvuru Sahipleri (Çok Site Trafiği Modu) | 60000 |
| Geniş Alan Tüm Grup Araması (Çoklu Site Trafiği Modu) | Evet |
| bölgeler | 128 |
FleetSync Sinyalizasyon Özellikleri
| GPS Ack İsteği | Evet |
| Grup Arama | Evet |
| Güç Açma / Kapama Durum Mesajları | Evet |
| PTT Kimliği ve Acil Durum GPS Raporlaması | Evet |
| PTT Kimliği Dijital ANI | Evet |
| Seçici Arama | Evet |
| GPS gönder / göster | Evet |
| Kısa Metin Mesajları | Evet |
| Durum Mesajı Blok GPS Raporlama | Evet |
| Durum İletileri | Evet |
MDC1200 Sinyal Özellikleri
| Acil Kodlama / Kod Çözme | Evet |
| PTT Kimliği Kodlama / Kod Çözme | Evet |
| Radyo kontrolü çözmek | Evet |
| Stun / Revive Decode | Evet |
Seçenekler
| MIL-SPEC hoparlör mikrofonu.programlanabilir kontrollerle | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| R & TTE: EN300 086, 300 113, 300 219, 301 489, 301 166 | Evet |
| R & TTE: EN300 440 | Evet |
| AB Güvenliği: EN60065, 60950-1, 60215 | Evet |
| AB'de kullanım için | Evet |
| IP54 | Evet |
| Ölçüm - ÇED Standartları | Evet |
| Ölçüm - EN Standartları | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F / G | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans Aralığı - E Tipi | 400-470 MHz |
| Kanal Sayısı | 260 |
| Konuşma Grupları | Evet |
| Kanal Frekansı Yayılı | 38 MHz |
| Kanal Aralığı | Analog: 25 kHz / 20 kHz / 12.5 kHz |
| Kanal Aralığı - Dijital Geniş / Dar | 12.5 kHz / 6.25 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Anten Konektörü | BNC |
| Frekans Kararlılığı | ± 1 ppm (-30 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma gerilimi | 13,2 V DC (10.8 ~ 15.6 V DC) |
| boyutlar | 160 x 43 x 136 mm - Projeksiyonlar dahil değil - |
| Ağırlık (net) | 1,2 kg |
Alıcı Spesifikasyonları
| Komşu Kanal Seçiciliği (Analog) | 25 kHz'de 78 dB 20 kHz'de 76 dB 12.5 kHz'de 68 dB |
| Ses çıkışı | % 3'den daha az bozulma ile 4 Watt |
| intermodülasyon | Analog: 65 dB |
| Duyarlılık | Dijital @% 3 BER: 12.5 kHz'de 0.28 μV 6.25 kHz'de 0.20 μV % 1 BER: 12.5 kHz'de -2 dB μV 6.25 kHz'de -5 dB μV |
| Duyarlılık (Analog) - EIA 12 dB SINAD | 0,25 μV |
| Hassasiyet (Analog) - EN 20 dB SINAD | -3 dB μV |
| Sahte Yanıt Reddi (Analog) | 80 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 5 W - 25 W |
| FM Gürültüsü (ÇED) | Analog: 25 kHz'de 50 dB 20 kHz'de 50 dB 12.5 kHz'de 45 dB |
| Mikrofon Empedansı | 1800 Ohm |
| Modülasyon Bozulması | % 3'ten az |
| Modülasyon Sınırlaması | Analog: 25 kHz'de ± 5.0 kHz 20 kHz'de ± 4,0 kHz 12,5 kHz'de ± 2,5 kHz |
| Sahte Emisyon (EN) | -36 dBm ≤ 1 GHz -30 dBm> 1 GHz |
| Sahte Yanıt (ÇED) | 80 dB |
