Temel Özellikler
| dPMR TS102 658 Mod 2 Tekrarlayıcı işlemi |
| DPMR Dijital Konvansiyonel Ses ve FM Analog Modlarında, aynı kanalda bile çalışır |
| Alınan Otomatik Kayıtlar Modu (Dijital veya Analog) |
| Mevcut NXDN NEXEDGE NXR-710E tekrarlayıcıların bir yazılım güncellemesi olarak da mevcuttur |
| Çoklu Şantiye IP Ağ Modu (KTI-3 seçeneği ile) |
Tedarik Edilir
| minder | Evet |
| DC Kablo | Evet |
| Sigorta | Evet, 15A |
| Sap | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Hollandaca, Türkçe ve Yunanca |
| Vida Seti | Evet |
Baz İstasyonu ve Repeater Özellikleri
| 16 CTCSS / DCS Tekrarlayıcı Kontrol Cihazı Dahili | Evet |
| 19 "Raf Montaj Tasarımı | Evet |
| Ses Distorsiyonu | % 2.5'ten az |
| CW Kimliği | Evet |
| Gelecekteki Yükseltmeler için Flash ROM | Evet |
| Önden Montajlı Hoparlör | Evet |
| Tam Çift Yönlü Çalışma | Evet |
| Bekleme Zamanlayıcı | Evet |
| LED Gösterge ve Göstergeler | Evet |
| Ön Panelde Mikrofon Jakı | Evet |
| Programlanabilir Fonksiyon Tuşları | 6 |
| Tekrarlayıcı Özellikleri | Evet |
| Zamanaşımı Zamanlayıcı | Evet |
| Ön Panelde Ses Kontrolü | Evet |
| Windows Programlama ve Ayarlama Yazılımı | Evet |
NEXEDGE dPMR Özellikleri
| Siteler Arası Çağrı Modu | Unicast |
Uygulanabilir Standartlar
| dPMR: TS 102 658 | Evet, Katman 2 Modu 1 Eşler arası mod Aşama 2 Mod 2 Tekrarlayıcı modu |
| R & TTE: EN300 086, 300 113, 300 219, 301 489, 301 166 | Evet |
| AB Güvenliği: EN60065, 60950-1, 60215 | Evet |
| Ölçüm - ÇED Standartları | Evet |
| Ölçüm - EN Standartları | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans aralığı | 136 - 174 MHz |
| Kanal Sayısı | 30 |
| Kanal Frekansı Yayılı | 38 MHz |
| Kanal Aralığı | Analog: 25 kHz / 20 kHz / 12.5 kHz |
| Kanal Aralığı - Dijital | 6.25 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Anten Konektörü | RX: BNC TX: N |
| Akım boşaltma | Bekleme: 0,5 A Al: 1.0 A İletim: 11.0 A |
| Görev döngüsü | 25 Watt'ta% 100, maksimum güçle% 50 |
| Frekans Kararlılığı | ± 1 ppm (-30 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma gerilimi | 13,2 V DC (10.8 ~ 15.6 V DC) |
| PLL Kanal Adımları | 2.5 kHz / 3.125 kHz |
| boyutlar | 483 x 88 x 340 mm - Projeksiyonlar dahil değil - |
| Ağırlık (net) | 9,7 kg |
Alıcı Spesifikasyonları
| Komşu Kanal Seçiciliği | Analog: 25 kHz'de 88 dB 20 kHz'de 81 dB 12.5 kHz'de 77 dB |
| Ses çıkışı | % 5'den daha az bozulma ile 4 Watt |
| intermodülasyon | Analog: 72 dB |
| Duyarlılık | Dijital: % 3 BER: 6.25 kHz'de 0.22 μV. % 1 BER: 6.25 kHz'de -6 dB μV. |
| Duyarlılık - ÇED 12 dB SINAD | 0.28 μV |
| Hassasiyet - EN 20 dB SINAD | -3dB μV |
| Sahte Yanıt Reddi (Analog) | 85 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 5 W - 50 W |
| FM Gürültüsü (ÇED) | 25 kHz'de 55 dB 20 kHz'de 53 dB 12.5 kHz'de 50 dB |
| Modülasyon Bozulması | % 1'den az |
| Modülasyon Sınırlaması | Analog: 25 kHz'de ± 5.0 kHz 20 kHz'de ± 4,0 kHz 12,5 kHz'de ± 2,5 kHz |
| Sahte Emisyon (EN) | -36 dBm ≤ 1 GHz -30 dBm> 1 GHz |
