Temel Özellikler
| NXDN Dijital Hava Arabirimi |
| Natural Sounding Digital Voice için AMBE + 2 Vokoder |
| Aynı kanalda bile, NXDN Dijital Konvansiyonel ve FM Analog Modlarında çalışır |
| Alınan Otomatik Kayıtlar Modu (Dijital veya Analog) |
| 30 Kanal Tarama Baz İstasyonu (Geleneksel Mod) |
| Dijital - Tek Site Trafiği (gelecekteki güncelleme) |
| Çoklu Şantiye IP Ağ Modu (KTI-3 seçeneği ile) |
Tedarik Edilir
| minder | Evet |
| DC Kablo | Evet |
| Sigorta | Evet, 15A |
| Sap | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, İspanyolca ve Fransızca |
| Vida Seti | Evet |
Baz İstasyonu ve Repeater Özellikleri
| 16 CTCSS / DCS Tekrarlayıcı Kontrol Cihazı Dahili | Evet |
| 19 "Raf Montaj Tasarımı | Evet |
| Ses Distorsiyonu | % 2.5'ten az |
| "Baz İstasyonu" veya "Tekrarlayıcı" Modu Çalışması | Evet |
| Baz İstasyonu Özellikleri | Evet |
| CW Kimliği | Evet |
| DTMF AUX Giriş İzleme | Evet |
| DTMF AUX Çıktı Kontrolü | Evet |
| DTMF Ön Panel PF-Tuş Kontrolü | Evet |
| ÇED Seçmen Ton Üretimi | Evet |
| Harici FM Kontrol Arabirimi Arabirimi | Evet |
| Harici LTR Denetleyici Arabirimi | Evet |
| Harici MPT Kontrol Arabirimi Arabirimi | Evet |
| Gelecekteki Yükseltmeler için Flash ROM | Evet |
| Önden Montajlı Hoparlör | Evet |
| Tam Çift Yönlü Çalışma | Evet |
| Bekleme Zamanlayıcı | Evet |
| LED Gösterge ve Göstergeler | Evet |
| Ön Panelde Mikrofon Jakı | Evet |
| Program / Modem Arabirimi | Evet |
| Programlanabilir AUX G / Ç'leri | Evet |
| Programlanabilir Fonksiyon Tuşları | 6 |
| Uzak Sonlandırma Arabirimi | Evet |
| Tekrarlayıcı Özellikleri | Evet |
| Zamanaşımı Zamanlayıcı | Evet |
| Ön Panelde Ses Kontrolü | Evet |
| Windows Programlama ve Ayarlama Yazılımı | Evet |
NEXEDGE Özellikleri
| FM Analog Konvansiyonel Dahil | Evet |
| LTR Analog Konvansiyonel Dahil | Evet |
| NXDN Konvansiyonel Dahil | Evet |
NEXEDGE Tabanı + Tekrarlayıcı Özellikleri
| 16 RAN Tekrarlayıcı Kontrol Cihazı Dahili - Konvansiyonel Mod | Evet |
| Konvansiyonel IP Arayüzü | Evet, V2.00 Firmware'ten |
| Site Başına GID'ler | Geleneksel Modda 1000 |
| Bireysel ve Grup Selcall - Konvansiyonel Mod | Evet |
| Karışık FM / Dijital Çalışma - Konvansiyonel Mod | Evet |
| Dahili NXDN Scrambler | Evet |
| Üzerinden Air NXR Alias ââ- Dijital Geleneksel Mod | Evet |
| Site Başına UID Sayısı | Geleneksel Modda 1000 |
Uygulanabilir Standartlar
| FCC | Evet, Bölüm 15/90 |
| Ölçüm - ÇED Standartları | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans aralığı | 136 - 174 MHz |
| Kanal Sayısı | 30 |
| Kanal Frekansı Yayılı | 38 MHz |
| Kanal Aralığı | Analog: 30 kHz / 25 kHz / 15 kHz / 12.5 kHz |
| Kanal Aralığı - Dijital Geniş / Dar | 12.5 kHz / 6.25 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Anten Konektörü | RX: BNC TX: N |
| Görev döngüsü | 25 Watt'ta% 100, maksimum güçle% 50 |
| Frekans Kararlılığı | ± 1 ppm (-30 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma gerilimi | 13,6 V DC (10.8 ~ 15.6 V DC) |
| PLL Kanal Adımları | 2.5 kHz / 3.125 kHz |
| boyutlar | 483 x 88 x 340 mm - Projeksiyonlar dahil değil - |
| Ağırlık (net) | 9,7 kg |
Alıcı Spesifikasyonları
| Komşu Kanal Seçiciliği | Analog: 25 kHz'de 83 dB 12.5 kHz'de 77 dB |
| Ses çıkışı | % 5'den daha az bozulma ile 4 Watt |
| intermodülasyon | Analog: 80 dB |
| Duyarlılık | Dijital: % 3 BER: 12.5 kHz'de 0.28 μV 6.25 kHz'de 0.22 μV |
| Duyarlılık - ÇED 12 dB SINAD | 0.28 μV |
| Sahte Yanıt Reddi (Analog) | 90 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 25 W - 50 W |
| FM Hum & Gürültü | Analog: 12.5 kHz'de 50 dB, 25 kHz'de 55 dB |
| Modülasyon Bozulması | % 1'den az |
| Sahte ve armonik | 80 dB |
