Temel Özellikler
| NXDN Dijital Hava Arabirimi |
| Natural Sounding Digital Voice için AMBE + 2 Vokoder |
| Aynı kanalda bile, NXDN Dijital Konvansiyonel ve FM Analog Modlarında çalışır |
| Alınan Otomatik Kayıtlar Modu (Dijital veya Analog) |
| 30 Kanal Tarama Baz İstasyonu (Geleneksel Mod) |
| System Manager yazılımı, USB Güvenli Anahtar Erişimi, Etkinlik İzleme, Ağ Tanılama, Arama Günlüğü, Uzaktan Bellenim Güncellenmesi ve daha pek çok özellik sunar |
| Yazılım Lisansı ile Dijital Çoklu Site Trunking |
Tedarik Edilir
| DC Kablo | Evet |
| Sigorta | Evet |
| Sap | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Hollandaca, Türkçe ve Yunanca |
| Montaj Braketi | Evet |
| Vida Seti | Evet |
Baz İstasyonu ve Repeater Özellikleri
| 16 CTCSS / DCS Tekrarlayıcı Kontrol Cihazı Dahili | Evet |
| 19 "Raf Montaj Tasarımı | Evet |
| Ses Distorsiyonu | % 2'den az |
| "Baz İstasyonu" veya "Tekrarlayıcı" Modu Çalışması | Evet |
| Baz İstasyonu Özellikleri | Evet |
| CW Kimliği | Evet |
| DTMF AUX Giriş İzleme | Evet |
| DTMF AUX Çıktı Kontrolü | Evet |
| DTMF Ön Panel PF-Tuş Kontrolü | Evet |
| ÇED Seçmen Ton Üretimi | Evet |
| Harici FM Kontrol Arabirimi Arabirimi | Evet |
| Gelecekteki Yükseltmeler için Flash ROM | Evet |
| Önden Montajlı Hoparlör | Evet |
| Tam Çift Yönlü Çalışma | Evet |
| Bekleme Zamanlayıcı | Evet |
| LED Gösterge ve Göstergeler | Evet |
| Ön Panelde Mikrofon Jakı | Evet |
| Program / Modem Arabirimi | Evet |
| Programlanabilir AUX G / Ç'leri | Evet |
| Programlanabilir Fonksiyon Tuşları | 6 |
| Uzak Sonlandırma Arabirimi | Evet |
| Tekrarlayıcı Özellikleri | Evet |
| Zamanaşımı Zamanlayıcı | Evet |
| Ön Panelde Ses Kontrolü | Evet |
| Windows Programlama ve Ayarlama Yazılımı | Evet |
NEXEDGE Özellikleri
| Özellik Yükseltme - Sürüm 2.0 | Kapsarları: - Konvansiyonel IP Ağı (48 siteye kadar), Trunk modunda Genişletilmiş Gruplar arası çağrı kapasitesi (Uni-cast'te en fazla 16 site / Çoklu yayın için 48 site), Uni-cast / Çoklu yayın seçilebilir, Site Konvansiyonel IP Ağında Dolaşım. |
| FM Analog Konvansiyonel Dahil | Evet |
| LTR Analog Konvansiyonel Dahil | Evet |
| Çok Site IP Ağı Uyumlu | Evet |
| NXDN Konvansiyonel Dahil | Evet |
| NXDN Dijital 12.5 / 6.25kHz Kanal Aralığı | Evet |
NEXEDGE Tabanı + Tekrarlayıcı Özellikleri
| 16 RAN Tekrarlayıcı Kontrol Cihazı Dahili - Konvansiyonel Mod | Evet |
| Meşgul Çağrı Sıraya Alma Önceliği - Kanallı Mod | Evet |
| Arama Kuyruğu Önceden Alım - Trafo Modu | Evet |
| Site Başına Kanal - Trunking Modu | 30 |
| Kontrol Kanalı Rotasyonu - Trunking Modu | Evet |
| Kontrol / Trafik Kanalı Anahtarlama - Tünel Modu | Evet |
| Çapraz / Meşgul - Trunk Modu | Evet |
| ESN Doğrulama - Trunking Modu | Evet |
| Ethernet Ağ Arayüzü - IP Ağ Modu | Evet |
| Fail-Soft Modu - Trunking Modu | Evet |
| Ağ Başına GID'leri - IP Ağ Modu | 60000 |
| Site Başına GID'ler | Geleneksel Mod'da 1000, Kanal Modunda 3000 |
| Bireysel ve Grup Selcall - Konvansiyonel Mod | Evet |
| IP LAN / WAN Bağlantısı - IP Ağ Modu | Evet |
| Geç Giriş - Trafo Modu | Evet |
| Karışık FM / Dijital Çalışma - Konvansiyonel Mod | Evet |
| Dahili NXDN Scrambler | Evet |
| 6.25KHz İşletimi için OCXO Seçeneği | Evet |
| Ağ Başına Siteler - IP Ağ Modu | 48 |
| Ağ Başvuru Adları - IP Ağ Modu | 60000 |
| Site Başına UID Sayısı | Geleneksel Mod'da 1000, Kanal Modunda 3000 |
| Geniş Alanlı Tüm Grup Araması - IP Ağ Modu | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| R & TTE: EN300 086, 300 113, 300 219, 301 489, 301 166 | Evet |
| R & TTE: EN301 166 | 6.25KHz Dijital Ses ve Veri |
| AB Güvenliği: EN60065, 60950-1, 60215 | Evet |
| AB'de kullanım için | Evet |
| Ölçüm - ÇED Standartları | Evet |
| Ölçüm - EN Standartları | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans aralığı | 440 - 470 MHz |
| Kanal Sayısı | 30 |
| Kanal Frekansı Yayılı | 30 MHz |
| Kanal Aralığı | Analog: 25 kHz / 20 kHz / 12.5 kHz |
| Kanal Aralığı - Dijital Geniş / Dar | 12.5 kHz / 6.25 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Görev döngüsü | 100% |
| Frekans Kararlılığı | ± 1 ppm (-30 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma gerilimi | 13,2 V DC (10.8 ~ 15.6 V DC) |
| PLL Kanal Adımları | 3.125kHz / 5.0kHz / 6.25kHz |
| boyutlar | 483 x 44 x 331 mm - Projeksiyonlar dahil değil - |
| Ağırlık (net) | 5 kg |
Alıcı Spesifikasyonları
| Komşu Kanal Seçiciliği | 25 kHz'de 85 dB 20 kHz'de 82 dB 12.5 kHz'de 78 dB |
| Ses çıkışı | % 2'den daha az bozulma ile 3 Watt |
| intermodülasyon | Analog: 72 dB |
| Duyarlılık | Dijital: % 3 BER: 12.5 kHz'de 0.33 μV 6.25 kHz'de 0.27 μV % 1 BER: 12.5 kHz'de -1 dB μV 6.25 kHz'de -3 dB μV |
| Duyarlılık - ÇED 12 dB SINAD | 0,30 μV |
| Hassasiyet - EN 20 dB SINAD | 0dB μV |
| Sahte Yanıt Reddi (Analog) | 95 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 5 - 25 Watt |
| FM Gürültüsü (ÇED) | Analog: 25 kHz'de 55 dB 20 kHz'de 55 dB 12.5 kHz'de 50 dB |
| Modülasyon Bozulması | % 1'den az |
| Modülasyon Sınırlaması | Analog: 25 kHz'de ± 5.0 kHz 20 kHz'de ± 4,0 kHz 12,5 kHz'de ± 2,5 kHz |
| Sahte Emisyon (EN) | -36 dBm ≤ 1 GHz -30 dBm> 1 GHz |
