Temel Özellikler
| NXDN Dijital Hava Arabirimi |
| Natural Sounding Digital Voice için AMBE + 2 Vokoder |
| Aynı kanalda bile, NXDN Dijital Konvansiyonel ve FM Analog Modlarında çalışır |
| Alınan Otomatik Kayıtlar Modu (Dijital veya Analog) |
| 30 Kanal Tarama Baz İstasyonu (Geleneksel Mod) |
| Bölünmüş frekans işlemi: - TX - 851-870 MHz, RX - 806-825 MHz |
| System Manager yazılımı, USB Güvenli Anahtar Erişimi, Etkinlik İzleme, Ağ Tanılama, Arama Günlüğü, Uzaktan Bellenim Güncellenmesi ve daha pek çok özellik sunar |
| Yazılım Lisansı ile Dijital Çoklu Site Trunking |
Tedarik Edilir
| DC Kablo | Evet |
| Ön Cam | Evet |
| Sigorta | Evet, 7.5A |
| Sap | Evet |
| Donanım Tespiti | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, İspanyolca ve Fransızca |
| Vida Seti | Evet |
Baz İstasyonu ve Repeater Özellikleri
| 16 CTCSS / DCS Tekrarlayıcı Kontrol Cihazı Dahili | Evet |
| 19 "Raf Montaj Tasarımı | Evet |
| Ses Distorsiyonu | % 2'den az |
| "Baz İstasyonu" veya "Tekrarlayıcı" Modu Çalışması | Evet |
| Baz İstasyonu Özellikleri | Evet |
| CW Kimliği | Evet |
| DTMF AUX Giriş İzleme | Evet |
| DTMF AUX Çıktı Kontrolü | Evet |
| DTMF Ön Panel PF-Tuş Kontrolü | Evet |
| ÇED Seçmen Ton Üretimi | Evet |
| Harici FM Kontrol Arabirimi Arabirimi | Evet |
| Gelecekteki Yükseltmeler için Flash ROM | Evet |
| Önden Montajlı Hoparlör | Evet |
| Tam Çift Yönlü Çalışma | Evet |
| Bekleme Zamanlayıcı | Evet |
| LED Gösterge ve Göstergeler | Evet |
| Ön Panelde Mikrofon Jakı | Evet |
| Program / Modem Arabirimi | Evet |
| Programlanabilir AUX G / Ç'leri | Evet |
| Programlanabilir Fonksiyon Tuşları | 6 |
| Uzak Sonlandırma Arabirimi | Evet |
| Tekrarlayıcı Özellikleri | Evet |
| Zamanaşımı Zamanlayıcı | Evet |
| Ön Panelde Ses Kontrolü | Evet |
| Windows Programlama ve Ayarlama Yazılımı | Evet |
NEXEDGE Özellikleri
| Özellik Yükseltme - Sürüm 2.0 | Kapsarları: - Konvansiyonel IP Ağı (48 siteye kadar), Trunk modunda Genişletilmiş Gruplar arası çağrı kapasitesi (Uni-cast'te en fazla 16 site / Çoklu yayın için 48 site), Uni-cast / Çoklu yayın seçilebilir, Site Konvansiyonel IP Ağında Dolaşım. |
| Çok Site IP Ağı Uyumlu | Evet |
| NXDN Konvansiyonel Dahil | Evet |
| NXDN Dijital 12.5 / 6.25kHz Kanal Aralığı | Evet |
NEXEDGE Tabanı + Tekrarlayıcı Özellikleri
| 16 RAN Tekrarlayıcı Kontrol Cihazı Dahili - Konvansiyonel Mod | Evet |
| Meşgul Çağrı Sıraya Alma Önceliği - Kanallı Mod | Evet |
| Arama Kuyruğu Önceden Alım - Trafo Modu | Evet |
| Site Başına Kanal - Trunking Modu | 30 |
| Kontrol Kanalı Rotasyonu - Trunking Modu | Evet |
| Kontrol / Trafik Kanalı Anahtarlama - Tünel Modu | Evet |
| Çapraz / Meşgul - Trunk Modu | Evet |
| ESN Doğrulama - Trunking Modu | Evet |
| Ethernet Ağ Arayüzü - IP Ağ Modu | Evet |
| Fail-Soft Modu - Trunking Modu | Evet |
| Ağ Başına GID'leri - IP Ağ Modu | 60000 |
| Site Başına GID'ler | Geleneksel Mod'da 1000, Kanal Modunda 3000 |
| Bireysel ve Grup Selcall - Konvansiyonel Mod | Evet |
| IP LAN / WAN Bağlantısı - IP Ağ Modu | Evet |
| Geç Giriş - Trafo Modu | Evet |
| Karışık FM / Dijital Çalışma - Konvansiyonel Mod | Evet |
| Dahili NXDN Scrambler | Evet |
| 6.25KHz İşletimi için OCXO Seçeneği | Evet |
| RSSI Seviye Göstergesi | Evet |
| Ağ Başına Siteler - IP Ağ Modu | 16 |
| Ağ Başvuru Adları - IP Ağ Modu | 60000 |
| Site Başına UID Sayısı | Geleneksel Mod'da 1000, Kanal Modunda 3000 |
| Geniş Alanlı Tüm Grup Araması - IP Ağ Modu | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| Ölçüm - ÇED Standartları | Evet |
Teknik özellikler
| Kanal Sayısı | 30 |
| Kanal Frekansı Yayılı | 64 MHz |
| Kanal Aralığı | (Analog): 12.5kHz / 25kHz |
| Kanal Aralığı - Dijital Geniş / Dar | 12.5 kHz / 6.25 kHz |
| Analog Maksimum Sapma | 2.5kHz / 4.0kHz / 5.0kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Anten Konektörü | BNC |
| Görev döngüsü | 100% |
| Frekans Stabilitesi Parametreleri | ± 0.5 ppm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma gerilimi | 13.8 V DC ±% 15 |
| PLL Kanal Adımları | 3.125kHz / 5.0kHz / 6.25kHz |
| boyutlar | 483 x 44 x 331mm (Projeksiyonlar dahil değildir) |
| Ağırlık (net) | 5 kg |
Alıcı Spesifikasyonları
| Ses çıkışı | % 5'den daha az bozulma ile 3 Watt |
| FM Hum & Gürültü | 25kHz / 12.5kHz - 55dB / 50dB |
| Frekans Kapsamı | 806 - 825 MHz |
| intermodülasyon | (Analog): 84 dB |
| Seçicilik (Analog) | 25 kHz / 12.5 kHz = 81 dB / 73 dB |
| Duyarlılık | (Dijital): 12.5kHz / 6.25kHz =% 3 BER'de 0.33 / 0.27 mikrovolt |
| Duyarlılık - ÇED 12 dB SINAD | 0,30 μV |
| Sahte Yanıt Reddi (Analog) | 93 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 360 mW - 100 mW (harici PA için sürücü çıkışı) |
| FM Gürültüsü (ÇED) | Analog Mod - 25kHz / 12.5kHz - 50 dB / 45 dB |
| Frekans Kapsamı | 851 - 870 MHz |
| Modülasyon Bozulması | % 1'den az |
| Sahte ve armonik | 73 dB |
