Temel Özellikler
| ATEX, AB 94/9 / EC'ye göre sertifikalandırılmıştır: - II2G Ex ib IIC T4 Gaz II2D Ex tD ibD A21 IP6X T110C Toz IM2 Ex ib I Madencilik |
| Gelişmiş Acil Durum Özellikleri |
| Frekans Aralığı: 136-174 MHz |
| 16 Kanal |
| 1.2 Watt RF Çıkışı |
| Dahili Ses Şifreleyici |
| FleetSync Dijital Sinyal, PTT Kimliği ve SelCall |
| 5 Tonlu (Normal, 2 Çerçeve ve 3 Çerçeve) 8 Tone Sinyalizasyona kadar |
Tedarik Edilir
| Kemer tokası | Evet, KBH-16EX |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Hollandaca, Türkçe ve Yunanca |
| Vida Seti | Evet |
PMR Genel Özellikleri
| 3 renkli LED (Kırmızı, Turuncu, Yeşil) | Evet |
| 5-Tonlu Sinyalleşme formatları | ZVEI, ZVEI2, CCIR, ÇED, AÇA ve "Kenwood" normal 5 tonludur. 2-Çerçeveler 5-Tonlu, 3-Çerçeveler 5-Ton artı 8-Ton formatları |
| Pil Tasarrufu Modu | Evet |
| İletim Kimliği Sinyalinin Başlangıcı / Sonu | Evet |
| Meşgul Kanal Kilitleme | Evet |
| Kompakt tasarım | Evet |
| Bükülmüş Ses | Evet |
| DTMF İşlevi | Evet |
| Acil Çağrı İşlevi | Evet |
| Acil Anahtar | Evet |
| Acil Durum Gelişmiş Hareket Algılama İşlevi | Man-Down fonksiyonu standarttır. Ve isteğe bağlı bir Yazılım Lisansı, herhangi bir hareketsiz önceden ayarlanmış bir süre veya önceden ayarlanmış aşırı hareket zamanı ile tetiklenen İkili "Çalışanlara Güvenli" uyarılar verir |
| Geliştirilmiş Kenwood Ses | Evet |
| Flash Yükseltilebilir Bellenim | Evet |
| FleetSync | Evet |
| Kanal başına bağımsız ayar | Sıkıştırılmış / Geniş / Yarı Geniş / Dar |
| Kenwood ESN (Elektronik Seri Numarası) | Evet |
| Tuş kilidi | Evet |
| Yalnız İşçi İşlevi | Evet |
| Düşük Pil Uyarısı | Evet |
| Man-Down İşlevi | Evet, tetik açısı ve tetik zamanı önceden ayarlanabilir |
| Monitör Düğmesi | Evet |
| Acil Durumda Açın Monitör | Evet, Bellenim güncellemesi ile Şubat 2013 |
| Çoklu Tarama İşlevi | Evet |
| Açılış Taraması | Evet, Bellenim güncellemesi ile Şubat 2013 |
| Öncelikli Kanal | Evet, Bellenim güncellemesi Şubat 2013 ile geri izleme süresi 15 saniye uzatıldı |
| Programlanabilir Fonksiyon Tuşları | 3 Programlanabilir Fonksiyon Tuşu |
| PTT Kimliği | Evet |
| QT (CTCSS) / DQT (dijital) | Evet |
| Uzaktan Mikro Monitör | Evet, Bellenim güncellemesi ile Şubat 2013 |
| Uzaktan Rahatsızlık | Evet |
| Uzaktan Hücum ve Canlanma | Evet |
| Seçici Düğmesi Tuş Kilidi | Evet, Bellenim güncellemesi ile Şubat 2013 |
| SelCall İşlevi | Evet |
| Seçilebilir Mikrofon Kazancı | Evet |
| Etrafında konuş | Evet |
| "Geri Konuş" Tarama İşlevi | Evet |
| Zamanaşımı Zamanlayıcı | Evet |
| Ses Ters Çevirme Karıştırıcı | Evet |
| Oylama İşlevi | Evet |
| VOX | Evet, KMC-46EX hoparlör / mikrofon ile. 10 seviye hassasiyet ayarı |
| Windows PC Programlama ve Ayarlama | Evet |
FleetSync Sinyalizasyon Özellikleri
| Acil Durum | Evet |
| PTT Kimliği Dijital ANI | Evet |
| Seçici Arama | Evet |
Seçenekler
| İsteğe Bağlı Pil Paketleri Seçimi | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| ATEX Sertifikasyonu | Evet, AB 94/9 / EC'ye. II2G'ye göre belgelenmiştir Ex ib IIC T4 - Gaz koruması, II2D Ex tD ibD A21 IP6X T110 derece C - Tozdan Koruma ve IM2 Ex ib I - Madencilik Koruma |
| AB Güvenliği: EN60065, 60950-1, 60215 | Evet |
| AB'de kullanım için | Evet |
| IECEx Sertifikasyonu | IEC 60079-0, 60079-11, 61241-0, 61241-1 ve 61241-11 |
| IP64 | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F | Evet |
| RoHS AB Yönergesi Uyumlu | Evet |
| WEEE AB Direktifi Uyumlu | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans aralığı | 136 - 174 MHz |
| Kanal Sayısı | 16 |
| Kanal Frekansı Yayılı | 38 MHz |
| Kanal Aralığı | Geniş: 25 kHz Orta: 20 kHz Dar: 12.5 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Pil ömrü | KNB-58LEX ile: 23 saate kadar - 5-5-90 pil tasarrufu açıkken görev döngüsü açık (yaklaşık) |
| Frekans Kararlılığı | ± 2,5 ppm (-20 ° C ila +50 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20 ° C ila +50 ° C arası |
| Çalışma gerilimi | 7.5 V DC ±% 20 |
| PLL Kanal Adımları | 2.5 kHz / 5.0 kHz / 6.25 kHz / 7.5 kHz |
| boyutlar | 61,8 x 128,3 x 49,5 (KNB-58LEX Pil ile) |
| Ağırlık (net) | Ana Gövde: 279g (KNB-58LEX Pil ile: 484g) |
Alıcı Spesifikasyonları
| Komşu Kanal Seçiciliği | 25 kHz'de 70 dB 20 kHz'de 70 dB 12.5 kHz'de 62 dB |
| Ses çıkışı | 400 mW |
| intermodülasyon | 65 dB |
| Duyarlılık - ÇED 12 dB SINAD | 25 kHz'de 0.25 μV 20 kHz'de 0,25 μV 12.5 kHz'de 0.32 μV |
| Hassasiyet - EN 20 dB SINAD | 0,32 μV, 25 kHz'de 0,32 μV, 20 kHz'de 12.5 kHz'de 0.36 μV |
| Sahte Yanıt Reddi | 70 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 1,2 Watt |
| FM Hum & Gürültü | 25 kHz'de 45 dB 20 kHz'de 43 dB 12.5 kHz'de 43 dB |
| Modülasyon Bozulması | % 5'den az |
| Modülasyon Sınırlaması | 25 kHz'de ± 5.0 kHz 20 kHz'de ± 4,0 kHz 12,5 kHz'de ± 2,5 kHz |
| Sahte ve armonik | -36 dBm ≤ 1 GHz -30 dBm> 1 GHz |
