Temel Özellikler
| Frekans Aralığı: 400-470 MHz |
| 512 Kanal |
| 5 Watt RF Çıkışı |
| LCD Ekran ve Tuş Takımı |
| Şeffaf Veri Modu |
| Dahili Ses Şifreleyici |
| FleetSync / FleetSyncII artı 5-Tonlu, QT ve DQT Sinyalleşmesi |
| Windows PC Programlama ve Ayarlama |
Tedarik Edilir
| Kemer tokası | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve Hollandaca |
| Vida Seti | Evet |
PMR Genel Özellikleri
FleetSync Sinyalizasyon Özellikleri
| Acil Durum | Evet |
| PTT Kimliği Dijital ANI | Evet |
| Seçici Arama | Evet |
| Kısa / Uzun Metin Mesajları | Evet |
| Durum İletileri | Evet |
Seçenekler
| İsteğe Bağlı Pil Paketleri Seçimi | Evet |
| GPS Hoparlör / Mikrofon Seçeneği | KMC-38GPS |
| Dahili Scrambler Kurulu | 3. parti isteğe bağlı Modül |
| MIL-SPEC hoparlör mikrofonu.programlanabilir kontrollerle | Evet |
| MPT Trunking (Ürün Yazılımı Güncellemesi) | Evet |
| Sesli Rehber ve Depolama | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| R & TTE: EN300 086-2 | Evet |
| EN300 113-2 | Evet |
| EN300 219-2 | Evet |
| EN301 489-5 | Evet |
| AB Güvenliği: EN60065 | Evet |
| AB Güvenliği: EN60215 | Evet |
| AB Güvenliği: EN60950-1 | Evet |
| AB'de kullanım için | Evet |
| IP54 | Evet |
| IP55 | Evet |
| Ölçüm - EN Standartları | Evet |
| MIL-STD 810 F | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans Aralığı - E Tipi | 400-470 MHz |
| Kanal Sayısı | 512 |
| Kanal Frekansı Yayılı | 70 MHz |
| Kanal Aralığı | Geniş: 25 kHz Orta: 20 kHz Dar: 12.5 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Pil ömrü | KNB-31A ile: 9 saat KNB-32N ile: 14 saat KNB-33L ile: 10 saat - 5-5-90 görev döngüsü - |
| Batarya voltajı | 7.5 V DC ±% 20 |
| Frekans Kararlılığı | ± 2,5 ppm (-30 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| PLL Kanal Adımları | 5.0 kHz / 6.25 kHz |
| boyutlar | Yalnızca radyo: 58 x 136 x 21.50 mm KNB-31A ile: 58 x 136 x 39.50 mm KNB-32N ile: 58 x 136 x 39.50 mm KNB-33L ile: 58 x 136 x 33 mm - Projeksiyonlar dahil değil - |
| Ağırlık (net) | Sadece radyo: 260 g KNB-31A ile: 530 g KNB-32N ile: 560 g KNB-33L ile: 400 g |
Alıcı Spesifikasyonları
| Komşu Kanal Seçiciliği | 25 kHz'de 73 dB 20 kHz'de 73 dB 12.5 kHz'de 63 dB |
| Ses çıkışı | % 3'den daha az bozulma ile 500 mW |
| Devre - Çift Dönüşüm Süperheterodin | Evet |
| intermodülasyon | 65 dB |
| Duyarlılık - ÇED 12 dB SINAD | 25 kHz'de 0.28 μV 20 kHz'de 0.28 μV 12.5 kHz'de 0.32 μV |
| Hassasiyet - EN 20 dB SINAD | 25 kHz'de -3 dBμV 20 kHz'de -3 dBμV 12.5 kHz'de -2 dBμV |
| Sahte Yanıt Reddi (Analog) | 70 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı (Yüksek / Düşük) | 5 W / 1 W |
| FM Gürültüsü (ÇED) | 25 kHz'de 45 dB 20 kHz'de 45 dB 12.5 kHz'de 40 dB |
| Mikrofon Empedansı | 2000 Ohm |
| Modülasyon Bozulması | % 3'ten az |
| Modülasyon Sınırlaması | 25 kHz'de ± 5.0 kHz 20 kHz'de ± 4,0 kHz 12,5 kHz'de ± 2,5 kHz |
| Sahte Emisyon (EN) | -36 dBm ≤ 1 GHz -30 dBm> 1 GHz |
